چهره مصنوعی نیکول کیدمن زیباترین زن هالیوود+عکس

چهره مصنوعی نیکول کیدمن زیباترین زن هالیوود+عکس

نیکول کیدمن زیباترین زن بازیگر با چهره ای متفاوت و شوکه کننده

نیکول ستاره هالیوود با حضور متفاوت در فرش قرمز، سوژه داغ مراسم اکران فیلم جدیدش پرنسس موناکو شد. این هنرپیشه 46 ساله با جراحی های متعدد چهره اش را کاملا دگرگون کرد.

کیدمن یکی از زیباترین زنان تاریخ هالیوود بوده است اما متاسفانه از آنجایی که جراحی های زیبایی در میان زنان هالیوود همانند ایرانیان یک موج جدید تب زیبایی محسوب میشود، این هنرپیشه نیز با جراحی های متعدد چهره اش را کاملا متفاوت کرده است.

 

چهره مصنوعی نیکول کیدمن زیباترین زن هالیوود+عکس

 

نیکول کیدمن برای نمایش فیلم جدیدش پرنسس موناکو در فرانسه به سر میبرد و آنچه بیش از همه مورد توجه عکاسان خبری قرار گرفته است تغییر فیس این ستاره محبوب سینمایی است. اگرچه این بازیگر استرالیایی هالیوود در این مراسم آرایش ملایمی داشت و هنوز هم میتوان او را جزء زیبارویان هالیوودی به حساب آورد.

 

چهره مصنوعی نیکول کیدمن زیباترین زن هالیوود+عکس

 

اما دیگر زیبایی های او طبیعی نیست و اثر جراحی های زیبایی او در صورتش کاملا مشخص است و او را از رده زیباترین زنان هالیوود به پایین جدول کشیده است.

نیکول جزء بازیگرانی است که مدام بوتاکس انجام میدهد و گفته میشود اخیرا عمل پروتز لب داشته است. او به قدری بوتاکس تزریق کرده است که سال گذشته دچار فلج عضله های صورت شد و نمیتوانست لبخند بزند و این مسئله باعث وحشت و نگرانی او شده بود. اما همچنان ترزیق های زیبایی موقت را ادامه می دهد.

نیکول کیست؟

نیکول مری کیدمن که در تاریخ 20 ژوئن سال 1367 در استرالیا و ایالات متحده به دنیا آمده است. وی که بابت فعالیت در دنیای سینما و تلویزیون با ژانرهای گوناگون شهرت دارد، نامش همواره در میان بازیگران زن جهان با بیشترین مقدار دستمزد قرار گرفته‌است.

او جوایز بسیار متعددی از جمله یک جایزهٔ اسکار، یک جایزهٔ فیلم بفتا، دو جایزهٔ امی ساعات پربیننده و شش جایزه ی گلدن گلوب برنده شده‌ است.

نقش برجسته نیکول در 10 سالگی و بازی برهنه در حمام 

در سال 2004، مری در درام تولد بازی کرد. صحنه‌ای از فیلم که او با همبازی‌اش کامرون برایت که در آن زمان ده ساله بود، حمام می‌کند، جنجال برانگیخت.

او طی یک کنفرانس مطبوعاتی در شصت و یکمین جشنواره فیلم ونیز به این جنجال پرداخت و گفت:

«اینطور نبود بخواهم فیلمی بسازم که در آن پسری 10 ساله را ببوسم. می‌خواستم فیلمی بسازم که تو عشق را بفهمی.»!

او برای بار هفتم نامزد دریافت گلدن گلوب شد. در همان سال، او در کنار متیو برودریک، بت میدلر، کریستوفر واکن و گلن کلوز در فیلم کمدی علمی-تخیلی همسران استپفورد از فرانک اوز که بازسازی فیلمی به همین نام محصول 1975 بود، بازی کرد.

سال بعد، او در کنار، شان پن در فیلم مهیج مترجم از سیدنی پولاک نقش مترجم سازمان ملل متحد را بازی کرد و در کنار ویل فرل در کمدی رمانتیک افسونگر ایفای نقش کرد. در حالی که هیچ‌یک از فیلم‌ها در ایالات متحده موفق نبودند، اما در مناطق دیگر با موفقیت همراه بودند.

و نیکول با این نقش آفرینی ها لقب، گرانترین، موفق ترین و زیباترین بازیگر زن هالییود را از آن خود کرد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان