ماجرای غم انگیز درگذشت هادی نوروزی از زبان همسرش

ماجرای غم انگیز درگذشت هادی نوروزی از زبان همسرش

درگذشت ناگهانی جوان موفق و کاپیتان تیم پرسپولیس دوباره همه مردم را در عزا فرو برد. روحش شاد و یادش گرامی

 

نازوب، ورزشگاه آزادی از شب قبل تدارک دید تا ساعت 8 صبح میزبان ده ها هزار نفری باشد که برای آخرین وداع با هادی نوروزی دور هم جمع می شوند. جماعتی که می خواهند آخرین بار با کاپیتان جوان پرسپولیس وداع کنند. او شاید اولین کاپیتان تاریخ استقلال و پرسپولیس است که اینگونه تلخ در دوران فوتبالش ، فوت می کند. ماجرای رفتنش خیلی تراژیک است. او، هانی، هانا و مادر خانه، تا نیمه های شب دور هم خوش بودند. می گفتند و می خندیدند  و شاد شاد بودند.

 

تنها چند ساعت بعد  اما هادی که مدتی را به دلیل آسیب دیدگی دور از تمرینات بود، در خواب یک بار دچار تنگی نفس شد. همسرش ابتدا فکر می کرد او بد خواب شده اما این حالت ادامه داشت. او سراسیمه شده بود و گریه کنان هانای 10 ماهه را کنار پدر گذاشت. سراسیمه سراغ همسایه ها رفت تا کمک بیاورد و لحظاتی بعد، هادی در حالی که دیگر نفس نمی کشید، هانا در آغوشش بود.

 
هانای کوچک از شلوغی خانه گریه می کرد و اصلا نمی دانست چگونه در این نیمه شب، برای همیشه دیدن پدر برایش یک افسوس شده است. پدر فوتبالیست و یکی از محجوب ترین فوتبالیست های تاریخ پرسپولیس. این روایتی از درگذشت هادی است که همسرش دیروز، با چشمانی اشکبار، بارها و بارها برای مهمانان فوتبالی که به دیدن شان می رفتند تعریف می کرد.

 

هادی صبح جمعه در ورزشگاه آزادی و در بین هواداران پرشور فوتبال ایران، تشییع شد. او پس از شادروان حجازی، دومین بازیکنی بود که از ورزشگاه آزادی تشییع می شد و پیکرش قرار است در قطعه نام آوران آرامگاه شهر بابل به خاک سپرده شود.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان