moharam

اعداد شانس شما کدامند؟

اعداد شانس شما کدامند؟

اعداد شانس ما کدامند؟

خیلی از ما اعتقاد بر این داریم که هر کس عدد شانس دارد و این باور از مردم یونان گرفته شده است آنها بر این مساله بسیار پای بند بودند و اعتقاد خاصی داشتند در این مطلب اعداد شانس آور را بشناسید.

 گاهی بد نیست به اعداد شانس خود متکی شویم. این اعداد ما را تشویق می‌کنند به کارهایمان بهتر از قبل رسیدگی کنیم. نه، تصور نکنید این اعداد مبنای خرافی دارند، بلکه کاملا طبق مسائل روان‌شناسی هستند و پس از کلی بررسی تهیه شده‌اند.

عددهایی که برای همه گروه های سنی و متولدین ماه های سال خوش یمن و شادی آور است. کاربردی ترین روش های استفاده از این اعداد برای کارت های بانکی، انتخاب شماره تلفن و … کاربرد دارند.

 

اعداد شانس شما کدامند؟

 

عدد شانس 2

این عدد بیان‌کننده قانون دو دقیقه است. یعنی اگر انجام دادن کاری فقط دو دقیقه یا کمتر وقت می‌گیرد، بلافاصله آن را انجام دهید. برخی اوقات همین کارهای بظاهر ساده جلوی کامل‌کردن فهرست کارهای روزانه‌تان را می‌گیرد.

عدد شانس 5

وقتی با یک وظیفه سخت، چه در خانه و چه در محل کار مواجه شدید، از قانون ۵ دقیقه استفاده کنید. برای این‌که آن کار سخت را به تعویق نیندازید به خودتان بگویید:

«فقط 5 دقیقه روی این وظیفه وقت می‌گذارم و سپس اگر خواستم بعدا به سراغش می‌آیم.» با این کار شکیبایی‌تان را بالا می‌برید و اگر احساس می‌کنید می‌توانید تا آخر به آن کار رسیدگی کنید و انجام آن را به تعویق نیندازید.

عدد شانس 11

اگر از ورزش‌کردن بیزارید، اما می‌خواهید بدنی سالم و عمری طولانی داشته باشید، عدد شانس 11 به کارتان خواهد آمد. اغلب افراد فقط 11 دقیقه در روز ورزش می‌کنند و بنابر آمار 1٫8 سال به طول عمرشان اضافه می‌شود.

 

عدد شانس 15

آیا می‌خواهید دست از نوشیدنی‌های مضر بردارید یا دیگر سیگار نکشید یا دسرهای پر کالری شکلاتی را به علل سلامت مصرف نکنید، اما توانایی مقابله با وسوسه آنها را ندارید، عدد ۱۵ مناسب‌تان است.

تحقیقات نشان داده است اگر 15 دقیقه به چیزی یا خواسته‌ای «نه» بگویید بتدریج می‌توانید در برابر اکثر وسوسه‌ها، مقاومت خوبی از خود بروز دهید.

عدد شانس 20

به دنبال راه‌حل مناسبی برای یک مشکل هستید، اما هرکار می‌کنید به نتیجه‌ای نمی‌رسید. اینجاست که قانون 20 دقیقه مفید است.

در واقع هنگام بروز مشکل فرد ممکن است دچار اضطراب و نگرانی شود و فکر و ذهنش بدرستی کار نکند، بنابراین بهترین راه‌حل 20 دقیقه فکر نکردن به آن مشکل است.

در این مدت مغز و ذهن‌تان را کاملا در حالت آزاد و استراحت قراردهید و پس از بیست دقیقه به مشکل و راه‌حل احتمالی فکر کنید. این روش بیشتر مواقع جواب می‌دهد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان