laghari

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه ها

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه ها

زیبایی و بهداشت پوست و مو

 

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه هاآیا راه حل مناسب و بی خطری برای بزرگ کردن سینه وجود دارد؟

 

اکثر مردم خواهان کشف این معما هستند. آنها حقیقتا به این عضو برای سلامت و زیبایی بیشتر اهمیت می دهد. آیا وقت آن نیست که شما خودتان آنرا تجربه کنید؟

 حال پاسخ چیست وشما چگونه می توانید این ماده نامرئی را به دست آورید؟ ممکن است شگفت زده شوید اگر بدانید که پاسخ طب سوزنی است.

 این تکنیک قدرتمند می تواند به شما در نشاط درونی و حتی افزایش اندازه سینه کمک نماید. مهم ترین مزیتی که طب سوزنی دارد نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی است.

حالا شما یک روش مناسب برای بزرگ کردن سینه ها یافته اید، و با دانستن اینکه این روش چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد شگفت زده خواهید شد.

 

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه هاطب سوزنی و بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن سینه

 

 زنان دیوانه وار بدنبال داشتن اندامی بی نقص هستند. لاغر بودن و داشتن سینه هایی بزرگ یکی از آرزوهای آنهاست. شاید شما آنقدر خوش شانس باشید که این خصوصیات را دارا باشید.

با این حال شاید شما جزء آن دسته از زنانی هستید که در این مورد احساس کمبود دارید و احساس می کنید می خواهیدسینه های بزرگ و اندامی خوش فرم داشته  باشید.

 

رایج ترین قسمت از بدن زنان که آن را تغییر می دهند، اندازه سینه هایشان است.گاهی این کار حتی از کاهش دادن وزن نیز آسانتر است. با این حال برای افزایش اندازه سینه گزینه های مختلف اما خطرناکی وجود دارد.

جراحی سینه متداول ترین جراحی زیبایی است که در کشور انجام می گیرد. این امر باعث افزایش احتمال بروز عوارض جانبی می شود. تحقیقات FDA نشان می دهد که تنها ده درصد از این جراحی ها بدون مشکل انجام می شوند و بیش از ۱۹۰۰۰۰ شکایت در ارتباط با عمل ایمپلنت سینه به ثبت رسیده است.

 

 برخی از شکایات مربوط به تغییر شکل دیواره قفسه سینه، از صدمه دیدن بافت پستان، گرانولوم، ترشح شیر ناهنگام از سینه، سندرم شوک سمی، نکروز (بافت های مرده)، افتادگی سینه ها و حتی مرگ است.

واقعا تعجب آور است اما این تنها تعداد معدودی از شکایات است. تحقیقات FDA  همچنین نشان می دهد که شما به دلیل عوارض ایمپلنت پستان به کرات نیاز به جراحی های دوباره خواهید داشت.

 

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه هاطب سوزنی و تاثیر آن در بهبودی حالت وفرم سینه ها

 

 طب سوزنی زیبایی می تواند برای بالا بردن سینه و افزایش شکاف بین سینه ها به طور طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد.بوسیله ی کار کردن با انرژی طبیعی بدن، بهبود ثبات  سینه و ظاهر سینه امکان پذیر می شود و فاصله ی بین پستانها ها برجسته می شود.

 طب سوزنی در چین سالها مورد استفاده قرار گرفته و در واقع به تنظیم هورمون های بدن، بهبود سلامت و بافت پستان کمک می کند. شما همچنین می توانید سایز سینه را تا 30% افزایش دهید.

 این درمان ها تنها قسمت بالایی سینه را تغییر می دهد، به آن ظاهری توپر و گرد به سینه ها می دهد. درمان ها تجمعی هستند بعد از چند هفته یک تغییر تدریجی اتفاق می افتد.

دوره های درمانی بزرگ کردن سینه و بالا بردن سینه ی لوتوس سفید همچنین می تواند بسیاری از مشکلات سینه را برطرف کند. از جمله سینه های دردناک،ورم سینه،انحراف نوک سینه،تولید ناکافی شیر وسینه های افتاده.

بعد از 6 دوره درمان یک تغییر قابل توجه و محسوس در ظاهر سینه ها دیده می شود. سینه ها سفت تر و در قسمت بالایی گردتر هستند، بالا رفته و دیگر به آن مقدار افتاده نیستند. ماهیچه های بالای سینه قوی تر شده که این ظاهری بالارفته به سینه ها می دهد.

 

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه هاشن مینگ صورت – درمان چین و چروک

شن مینگ صورت طب سوزنی زیبایی با استفاده از تکنیک های آسیایی قدیمی برای بهتر کردن زیبایی و جوانی صورت و بدن است. این یک تکنیک جوانسازی است که برای کمک به صورت و کل بدن طراحی شده تا جوانتر به نظر برسند.

به معنای دیگر طب سوزنی زیبایی پوست خسته را بوسیله ی افزایش خاصیت الاستیکی و کاهش چین و چروک دوباره جوان می کند.

بر طبق تئوری طب سوزنی، صورت حالت روحی قلب را بیان می کند. وقتی که قلب ما در صلح و آرامش است از طریق صورت، چشمها و خنده های ما نمایان می شود. یک روح سالم زیبایی و سلامتی و درخشندگی رنگ چهره را ترویج می دهد.

 

تقویت سینه :

اگر به دنبال یک درمان 100٪ طبیعی و بدون جای جراحی برای تقویت سینه های خود هستید، طب سوزنی زیبایی چیزی است که به دنبال آن می گردید. بدون تیغ، جای زخم و بدون درد.

 

 راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه هانتایج و تاثیرات تقویت سینه ها با طب سوزنی

 

 بالا کشیدن سینه و افزایش ثبات و استواری سینه ها
* افزایش شکاف بین دو سینه
* متعادل کردن هورمون ها – بویژه پس از زایمان و شیردهی
* رشد و نمو ناچیز  سینه ها در اواخر نوجوانی
* همچنین درمان مشکلات سینه – سینه های دردناک، ورم سینه، انحراف نوک سینه ها و تولید ناکافی شیر درپستا ن ها است.

طب سوزنی هزاران سال وجود داشته و شما میدانید که اثرات مثبت آن بر روی سلامت و تندرستی روزانه شگفت انگیز است. تنها به این فکر کنید که کل بدن شماجه احساسی خواهد داشت علاوه بر اینکه سینه هایتان خوب به نظر خواهد رسید.

درمان ها تجمعی هستند و در طی چند هفته از درمان یک تغییر تدریجی صورت می گیرد نه در آن حد نمایشی که در یک عمل مصنوعی میبینیم.

 

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه ها طول دوره درمانی با استفاده از طب سوزنی

 

 دوره ی درمان به عنوان یک دوره ی 15 تایی توصیه می شود که هفته ای دو بار و بدون وقفه برنامه ریزی شده است. دوره های ترمیمی هر 6 تا 8 هفته به عنوان نتایج نیمه دائمی توصیه می شود و به سن، سلامت عمومی و به دنیا آوردن فرزند بستگی دارد.

نتایج بهتر بین سنین 18 تا 40 مشاهده می شود.در هر دوره اندازه گیری هایی به کار گرفته می شود تا تعیین شود که کدام نقاط به کار خاص و بیشتر احتیاج دارد.

 

راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه ها

 

 

 راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه هابزرگ کردن و تقویت سینه توسط طب سوزنی

 

  طب سوزنی برای اصلاح کوچکی و افتادگی سینه ها و همچنین برای درمان دیگر مشکلات زیبایی سینه ها در چین و دیگر نواحی آسیا از 30 سال پیش مورد استفاده قرار گرفته است.
این روش ابتدا بین افراد مشهور بوده است و به دلیل اینکه طبیعی، مؤثر و بدون عوارض جانبی است امروزه در بین گروه های مختلف خانمها رایج شده است.

 

 راه حل مناسب و بی خطر برای بزرگ کردن سینه هارشد طبیعی پستانها به چه عواملی بستگی دارد

 

برطبق طب چینی، رشد طبیعی سینه عمدتاً به عملکرد طبیعی کلیه، طحال و کبد بستگی دارد که ممکن است با هورمون های جنسی، تغذیه و جنبه های روانی دیدگاه های زیستی هم مرتبط باشد.

عوامل بوجود آورنده ی کوچکی سینه، افتادگی سینه و یا انحراف نوک سینه ها می تواند با اختلالات یا ناهماهنگی این اندام ها مرتبط باشد.سایر اندام ها مثل قلب و ریه ها هم می توانند به طور غیر مستقیم سینه ها را تحت تاثیر قرار دهند.

بنابراین بزرگ کردن سینه به روش طب سوزنی تنها یک مسئله ی موضعی سینه نیست؛ ما هر بیمار را به طور فردی آنالیز کرده و تعیین می کنیم که عوامل درونی چیست.

به دنبال آن طرح دوره ی درمان شکل میگیرد. اصلاح سینه ها از ” داخل” شروع می شود و ممکن است از طریق مکانیسم های زیر به دست آید:

 

* تقویت سیستم گردش خون و لنفاوی به صورت موضعی
* تحریک کردن رشد بافت سینه
* تقویت کردن رباط ها و خاصیت الاستیکی پوست
* بازگرداندن تعادل احساسی و هورمون های جنسی
* بهبود تغذیه و سلامت زنان

 

مطالب مرتبط

 

بهترین روش های لاغری و تناسب اندام

راهکارهای حیرت آور حجم و سفت کردن سینه و باسن

ورزش تصویری برای کوچک و سفت کردن سینه ها


بیوگرافی هنرمندان