falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

عکس های دختر فوتبالیست جذاب و شایسته انگلیس

عکس های دختر فوتبالیست جذاب و شایسته انگلیس
کاپیتان یک تیم فوتبال بانوان امیدوار است که بتواند در ماه آینده جایگاه تیم خود را در جدول لیگ بهبود بخشد، اما پیروزی او هیچ چیزی در زمین برای او به ارمغان نمی آورد.
 
به گزارش نازوب کورال بیری 18 ساله در رقابت پایانی بانوی شایسته انگلیس که در ماه اخیر برگزار شد کفش های ورزشی خود را به جای کفش پاشنه دار پوشید تا بتواند نظر داوران این رقابت را با مهارت های پا به توپ خود جلب کند. کورال  قبلا طرفداران زیادی داشت که به تماشای بازی وی در تیم لیتون بانوان (ویکسنز) می آمدند.
 
 
او که در پست هافبک میانی بازی می کرد اکنون می بایست با 60 ملکه زیبایی دیگر در رقابت پایانی بانوی شایسته که در لستر انگلستان برگزار شد به رقابت می پرداخت. او میگوید: من بسیار مضطرب بودم چون که قبل از این هیچگاه در چنین رقابتی شرکت نکرده امکورال بعد از اینکه دوستانش به شوخی از او خواستند در رقابت بانوی شایسته انگلیس شرکت کند، نشان داد که به راحتی می ‌تواند به مرحله پایانی راه پیدا کند.
 
عکس های دختر فوتبالیست جذاب و شایسته انگلیس 
 
او در این رقابت به مقام اول رسید ولی در نهایت به خاطر نداشتن گذرنامه بریتانیایی رد صلاحیت شد.و نوجوان 17 ساله لهستانی یعنی کلودیا زباک به جای او مقام اول را بدست آورد. به برنده رقابت های بانوی شایسته انگلیس یک سفر تشریفاتی به موریس می دهند و شانس شرکت در رقابت های جهانی را بدست می آورد.
 
کورال میگوید: هر ساله دختران زیادی برای بدست آوردن مقام بانوی شایسته تلاش می‌کنند، اما این اولین حضور من در این رقابت‌ هاست، شاید بعدها بتوانم بانوی شایسته شوم، من از بچگی عاشق فوتبال بودم و هنوز هم هستم. من طرفداران زیادی دارم که هر هفته  من را تشویق می‌ کنند.

بیوگرافی هنرمندان