فرشتگان

عکس های دختران مدل تهرانی در مجله فشن امریکایی

مجموعه : جالب ترین ها
عکس های دختران مدل تهرانی در مجله فشن امریکایی

مجله ی فشن که یکی از معتبرترین مجلات دنیای مد و فشن در سانفرانسسیکو است، برای نخستین بار پرونده ای مختص فشن  ایران پدید آورده است. عکس های این مجموعه توسط افرا پورداد در تهران گرفته شده است.

 

عکس های دختران مدل تهرانی در مجله فشن امریکایی

 

به گقته الیزابت تیریوت، ناشر مجله FSHN ، هدف ار ایجاد مجله این است که The borders of the world مرزهای موجود در جهان را بشکند و استعداد های دنیای مد در سراسر جهان را به نمایش درآورد. به همین علت است که در این شماره به طراحی های “زریر دیزاین” پرداخته و عکس هایی از تهران به نمایش گذاشته تا دنیا از زندگی روزمره در ایران، مطلع شود.

 

سردبیر مجله، گاتام گاسوامی ضمن تمجید از عکس های “افرا پورداد” گفته که او از با استعدادترین عکاس های سانفراسیکو است و امیدوار است در آینده دوباره با وی همکاری کنند.
عکس های این مجموعه با همکاری حدود 20 نفر، از عکاس گرفته تا مدل و طراح و آرایشگر در بازار تجریش، خانه ی منوچهری و حمام کاشان گرفته شده است.

 

عکس های دختران مدل تهرانی در مجله فشن امریکایی

با توجه به شعارهای تبلیغاتی این شماره ی مجله، به نظر می رسد داشتن عکس های اختصاصی از ایران، برای آنها بیشترین افتخار و اعتبار را داشته است و به همین دلیل در کاور مجله و در اخبار انتشاراتی خود، بیشتر از هر چیز، به داشتن عکس اختصاصی از ایران، اشاره کرده اند.

 

مطالب جالب و خواندنی مرتبط

 

تصاویر زیباترین زنان و دختران دنیا

زیباترین، جذاب و پردرآمدترین مدلینگ های خانم/ ملکه های مدل

زیباترین دختران مدل جهان رسانه ها را شوکه کردند (تصاویر)

گردش جلف دختران مدل اینستاگرام در تهران + عکس

 

 


laghari
بیوگرافی هنرمندان