فرشتگان

جوان ترین پدر ایران خیالش راحت شد! (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
جوان ترین پدر ایران خیالش راحت شد! (عکس)

جوان ترین پدر و مادر ایرانی با شرایط سختی که داشتند هم اکنون آسوده خاطر شدند.

 

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان گفت: هزینه های درمان علی اصغر فرزند جوان ترین پدر ایران رایگان است.

 

محمد فخر اظهار داشت: در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان کمک به بیمارانی که به لحاظ مالی دچار مشکل هستند روالی طبیعی است و همواره سعی می شود با شناسایی این موارد از طریق مددکاری مشکل آنها رفع شود.

 

وی با اشاره به بستری شدن علی اصغر دو ماهه در این بیمارستان ادامه داد: با توجه به اینکه پدر این کودک جوان ترین پدر ایران بوده و به لحاظ مالی دچار مشکل است هزینه های درمانی وی در این بیمارستان رایگان خواهد بود.

 

جوان ترین پدر ایران خیالش راحت شد! (عکس)

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان علت بستری شدن علی اصغر در بیمارستان را عفونت تنفسی عنوان و تصریح کرد: ابتدا این کودک در یکی دیگر از بیمارستان های شهر کرمان بستری می شود که بعد از بهبود ترخیص و به منزل منتقل می شود اما بعد از گذشت دو روز حال وی بد شده و این بار کودک در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) بستری می شود.

 

فخر با اشاره به اینکه علی اصغر شش روز در این بیمارستان بستری بوده و تحت مداوا قرار گرفته است، افزود: براساس گفته های دکتر رضایی فوق تخصص نوازادان که پزشک معالج وی است این بیمار فردا از بیمارستان مرخص می شود.

 

وی در خصوص مشکل قلبی علی اصغر نیز گفت: این تشخیص در بیمارستان دیگری داده شده بود که بعد از بررسی پزشکان ما این مورد رد شد و تنها مشکل وی عفونت ریوی است که با معالجات صورت گرفته رو به بهبود بوده و در حال حاضر از حال عمومی خوبی برخوردار است.

 

مطالب جالب


laghari
بیوگرافی هنرمندان