فرشتگان

حیرت و تعجب این مادر 19 ساله از فرزندش!! عکس

حیرت و تعجب این مادر 19 ساله از فرزندش!! عکس
آن ها در کمال شگفتی دیدند جنین دست می جنباند و به مادر سلام می دهد.خانم شانون اسکینر در ابتدا…
 
به گزارش ناز وب، خانم 19 ساله با حیرت اسکن سه بعدی فرزند ناخواسته خود را مشاهده می نمود.خیلی از این موضوع خوشحال نبود.همین چند وقت پیش بود که باردار شد و فرزندش لاسی را که هم اکنون 10 ماهه است به دنیا اورد.پزشکان به گفته بودند از حاملگی مجدد به خاطر حفظ سلامتی خود خودداری نماید.او هر چند به اتفاق شوهرش آقای آنتونی هانت 24 ساله از راههای پیشگیری مناسب استفاده می نمودند.
 
 
اما پس از گذشت چند ماه از تولد اولین دخترشان مجددا در کمال حیرت و تعجب اطرافیان 4 ماهه باردار شد.با مشورت پزشکان مدت 8 هفته شروع به خوردن قرص سقط جنین نمود.او سختی ها و دردهای شدیدی را متحمل شد. پس از چند هفته خونریزی شدید به این باور رسیده بود که فرزندش سقط شده است.اما هنگامی که مجددا به بیمارستان بریستول مراجعه نمود با چشمان خود دید که فرزندش در کمال صحت و سلامت دارد رشد می کند.
 
 
و همچنین در کمال شگفتی دیدند جنین دست می جنباند و به مادر سلام می دهد.خانم شانون اسکینر در ابتدا خیلی از بارداری ناخواسته خود ناراحت بود اما هنگامی که بعد از ان همه قرص و دوا مجددا فرزند خود را سالم یافت از کرده خود و شوهرش شرمنده شد.
 
انها دوتایی خانه را برای تولد فرزند جدیدشان در ماه می آماده می کنند.فرزند شانون علیرغم استفاده از قرصهای سقط جنین در ماه می متولد خواهد شد.شانونون از اینکه اتفاقی برای فرزندش نیفتاده خیلی خوشحال است.
انتونی پس از زایمان اول خانمش خیلی نگران سلامتی او بود.خانواده خانه را برای تولد فرزند جدید آماده می کنند.

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان