گازگرفتگی میهمانان این مجلس عروسی را بر هم زد

مجموعه : اخبار
گازگرفتگی میهمانان این مجلس عروسی را بر هم زد

در بررسی کارشناسان آتش نشانی علت حادثه استفاده از یک دستگاه بخاری بزرگ بود که متاسفانه دود‌کش بخاری خارج شده و تمام آلاینده ها و گاز منو اکسید کربن در تالار پخش شد…

در ساعت 17:49 دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرمانهدی آتش نشانی تبریز از انتشار گاز مو کلسید کربن در تالار عروسی مطلع شد و بلافاصله نیروهای آتش نشانی به محل حادثه از تالاری در ابتدای ائگلی اعزام شدند.
وی درباره جزئیات این حادثه گفت: در قسمت بانوان سالن عروسی مراسمی برگزار بود و حدود 150 میهمان نیز در سالن حضور داشتن که پیش از ساعتی از مراسم به میهمانان احساس خواب آلودگی و بیهوشی دست داده بود و پرسنل تالار پس از مواجهه با این اتفاق سریعا با سامانه ی 125 تماس گرفتند و درخواست کمک کردند.

ملکی افزود: آتش نشانان پس از رسیدن میهمانان را از سالن خارج کردند و 18 نفر از افراد مذکور که حال عمومیشان رضایت بخش نبود سریعا تحویل عوامل اورژانس شدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند. به گفته ی این مقام مسئول در آتش نشانی 9 تن از مصدومان پس از ساعاتی از بیمارستان مرخص اما 9 تن دیگر همچنان در مراکز درمانی بستری هستند.
ملکی علت یادآور شد در بررسی کارشناسان آتش نشانی علت حادثه استفاده از یک دستگاه بخاری بزرگ بود که متاسفانه دود‌کش بخاری خارج شده و تمام آلاینده ها و گاز منو اکسید کربن در تالار پخش شد.

 


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته