انتخاب وحشتناک ترین سگ دنیا (عکس)

انتخاب وحشتناک ترین سگ دنیا (عکس)

انتخاب سگ وحشتناکی که از نظر ظاهری با تمام سگ های دنیا متفاوت است!

 

وحشتناک ترین سگ جهان انتخاب شد. به گزارش ناز وب در یک نظر سنجی عمومی از مردم سگ زیر که عکسش را می بینید به عنوان ترسناک ترین سگ دنیا از نظر مردم انتخاب شده است.

 

 

سگ ها از جمله حیوانات خانگی محبوب هستند که صاحبان خود را سرگرم میکند. اما گروهی افراد از سگ ها میترسند آیا شما هم از این سگ وحشت دارید؟  در یک نظر سنجی این سگ ترسناکترین سگ دنیا انتخاب شد . به گزارش ناز وب مردم از این سگ که به عنوان وحشتناک‌ترین سگ دنیا شناخته شده‌است، وحشت دارند.

 

 

انتخاب وحشتناک ترین سگ دنیا (عکس)

 

کواسی مودو سگ 10 ساله‌ایست که مشکل مادرزادی ستون فقراتش باعث شده، پشتش غوز دراورده و گوژپشت شود.ماجرا ازین قرار است که این سگ دچار نقص مادرزادی در شکل ستون فقراتش است این حیوان در یک مرکز حمایت از حیوانات رها شده بود. اما وقتی یک دامپزشک او را دید او را به عنوان سگ خانگی‌اش به منزلش برد.

 

 

انتخاب وحشتناک ترین سگ دنیا (عکس)

 

 

مردم گاهی این سگ معلول را با تاسمانی یا کفتار اشتباه میگیرند . امادر توصیف این حیوان، از زبان او می‌گویند: شاید ظاهرم ترسناک باشد و باعث شود مردان قوی هیکل هم وقتی با من مواجه می‌شوند از ترس اینکه نکند کفتار یا شیطان تاسمانی باشم از ترسشان روی ماشینشان بپرند، اما وقتی متوجه اشتباهشان شوند این من هستم که برنده‌ام و آن‌ها را ترسانده‌ام.

 

 

مطالب مرتبط

 

جنجال جشن تولد سگ خانم بازیگرسینما (عکس)

فشن ترین مدل این زن برای سگ و گربه اش + عکس

تصاویر چندش آور از تهیه گوشت سگ برای طبخ غذا

عکسهای جنجالی پسری که با جراحی شبیه سگ شد


مطالب داغ چند روز گذشته
عکس هایی از پاتوق دختر بازان
عکس هایی از پاتوق دختر بازان
مشاهده بیشتر