مکان تبلیغ شما

عکس های دیدنی

پاتوق دیدنی و میلیونی فلامینگوهای زیبای جهان (تصاویر) عکس های غول پیکرترین نوزاد 9 کیلویی در جهان 18+ چهره دخترانی که روی صورتشان اسید پاشیده عکس های زیبا تزیین درخت کریسمس سال 2014 عکس های دیدنی و بسیار جالب روز (23) عکس های کوچکترین زن دنیا در مقابل بزرگترین مرد دنیا عکس دیدنی از قیافه ناراحت رونالدو در بازگشت به خانه!! عکس های دیدنی و داغ روز (98) پیدا شدن دست و پای انسان در شکم یک کوسه! 18+ عکس های دیدنی و باورنکردنی رقص مرگ با شیر!! دختری که با زیبایی اش شما را مسحور می کند! عکس عکس سانسور و دیده نشده ازدواج سلطنتی انگلستان عکس های دیدنی و بسیار جالب روز (21) تصویری از یک دیوار نویسی جالب در تهران فرهنگ دیدنی رانندگی در 50 سال قبل در امریکا! تصویر عکس های بسیار جذاب و دیدنی روز آثار تاریخی مذهبی شیراز (عکس) صبحانه طلبگی (عکس) عکس هایی که با دیدن آن مو به بدنتان سیخ می شود عکس های دیدنی و بسیار جالب روز (3) عکسی از جذاب ترین و زیباترین دختر دنیا

آموزش دوخت کیف پول چرمی (چرم دوزی)

آموزش دوخت کیف پول چرمی (چرم دوزی)

وسایل مورد نیاز برای دوخت یک کیف پول چرم و زیبا:

1 ـ چرم طبیعی

2 ـ سوزن کوبلن بافی

3 ـ نخ موم زده

4 ـ سمبه

5 ـ مشتی

6 ـ تخته

7 ـ چسب

8 ـ کاتر

9 ـ قیچی

10 ـ خودکار نقره ای مخصوص چرم

11ـ آستر برای کیف پول

آموزش دوخت کیف پول چرمی (چرم دوزی)

1 ـ ابتدا الگوی مورد نظر را روی چرم انداخته و با کاتر یا قیچی برش بزنید. سایز متعادل کیف پول باید معادل و حدود 2 سانت بزرگ تر از سایز پول هر کشور باشد.

2 ـ بعد از برش چرم آستر را کمی از کادر اصلی بزرگ تر بریده و از داخل با چسب به چرم بچسبانید.

3 ـ دو طرف کیف پول را برش های دلخواهی زده و از بالاتر از آن آستر کنید؛ این برش ها برای جا کارتی و جای عابر بانک و … استفاده می شود.

4 ـ برای تزئین کیف یک گل 5 پر با چرم برش زده وسط هر گلبرگ را با سمبه سوراخ کنید.

5 ـ برای برگ خا و ساقه ها نیزهمین روش کار کنید.

6 ـ برای سمبه زدن دور کیف هم مثل کیف موبایل که در شماره های قبلی آموزش داده شده، دوخت بزنید. ( سوزن را از داخل به بیرون برده سپس از بیرون به داخل تا تمام دور کیف دوخته شود ) .

7 ـ سپس گل های تزئینی را در نقاط مختلف کیف به دلخواه بدوزید.

 

آموزش دوخت کیف پول چرمی (چرم دوزی)

آموزش دوخت کیف پول چرمی (چرم دوزی)

 

برای آموزش های بیشتر با نازوب همراه باشید

 


تازه های امروز
پربیننده ترین نازوب
  • جالب ترین
  • عکس
  • فقط بخند
  • عاشقانه

عکس های دیدنی و جالب

مطالب خواندنی و جالب

عکس هایی از مدل تابلو فرش های زیبا اشتباهات مهم در فریز کردن مواد غذایی آموزش تصویری دوخت انواع یقه سرخود روش پاک کردن لکه چسب قطره ای مدرن و شیک ترین مدل پرده های سالن پذیرایی دکوراسیون مدرن و چوبیسم آشپزخانه جدیدترین مدل مبلمان راحتی و شیک خصلت های بدی که شما را موفق تر می کند ! نکته های مهم خرید گوشت با کیفیت علائم و ریشه افسردگی در نوجوانان چرا بعضی افراد همیشه شاد هستند تزئین و چیدمان وسایل شب بله برون