";s:10:"write_time";s:10:"1600886827";s:10:"expired_in";i:1200;s:12:"expired_time";i:1600888027;}دنی ترین دریاچه های ایران + عکس" />

زنی که بیش از 12 شوهر دارد !! + عکس

زنی که بیش از 12 شوهر دارد !! +  عکس
زن هندی که با بیش از 12 مرد ازدواج کرده و پس از دریافت پول از آنها متواری شده است، تحت تعقیب پلیس قرار دارد. گفته می شود که شهناز 33 ساله در چند سال گذشته با بیش از 12 نفر ازدواج کرده است.

نازوب: اگرچه ادعاهایی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه این زن بیش از 50 بار ازدواج کرده است، ولی منابع رسمی تنها 15 مورد را تایید کرده اند.

 

این زن در اولین ازدواج خود صاحب یک فرزند شده بود. تعدد همسران او تنها زمانی افشا شد که دو مرد همزمان به پلیس مراجعه کردند، و بعد از آن شکایات دیگری از سوی مردانی دیگر علیه این زن تنظیم شد.

 

زنی که بیش از 12 شوهر دارد !! +  عکس

گزارش ها حاکی از آن است که این زن پس از برقراری رابطه دوستانه با مردان، به آنها نزدیک می شد و آن را به ازدواج ترغیب می کرد. سپس به بهانه هایی از آنها پول می گرفت و سپس ناپدید می شد.

 

زنی که بیش از 12 شوهر دارد !! +  عکس

در حال حاضر نام 12 مرد افشا شده و پلیس معتقد است که همچنان بر این تعداد افزوده خواهد شد. پلیس همچنین به احتمال دست داشتن این زن در جرایمی دیگر اشاره می کند. تلاش ها برای دستگیری شهناز ادامه دارد.

 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

از سراسر وب

مطالب داغ چند روز گذشته

کلیپ و دانلود آهنگ

جالب و خواندنی

مدل لباس

مطالب خواندنی و جالب

راز بزرگ این مدل امریکایی همه را شوکه کرد +عکس تنبلانه ترین ورزش دنیا معرفی شد (عکس)

کلیپ و ویدئو

فیلم آتش زدن پست بانک کرمانشاه فیلم نحوه تجاوز و قتل اهورا توسط ناپدری 16+