ما را دراینستاگرام دنبال کنید

عجیب ترین جراحی دامپزشکی و جنجالی دنیا (عکس)

عجیب ترین جراحی دامپزشکی و جنجالی دنیا (عکس)

انجام عجیب ترین جراحی دامپزشکی دنیا روی یک ماهی قرمز؛  یک شهروند بریتانیایی با پرداخت صدها دلار هزینه عمل جراحی، ماهی قرمز خود را که دچار یبوست شده بود درمان کرد.

 

صاحب این ماهی قرمز که در نورفولک واقع در شرق بریتانیا زندگی می کند ابتدا ماهی بیمار خود را به مرکز دامپزشکی شهر نورث‌والشام برد تا دلیل بی‌حالی حیوان خانگی‌اش را بداند.

 

دکتر فی بتل در این مرکز دامپزشکی، بیماری ماهی قرمز را یبوست تشخیص داد و به صاحبش گفت که هزینه عمل جراحی حدود ۳۰۰ پوند، ۴۶۰ دلار، می شود.

 

خانم بتل با اشاره به مبلغی که صاحب ماهی قرمز برای درمان آن پرداخته می گوید: “در نهایت همه کسانی که حیوان خانگی دارند نسبت به سلامت حیوانات خود احساس تعهد می کنند.”

 

 

عجیب ترین جراحی دامپزشکی و جنجالی دنیا (عکس)

به گفته نازوب، این دامپزشک علت یبوست ماهی قرمز را به وجود آمدن غده ای در شکم ماهی دانست که باید با عمل جراحی خارج می شد: “این یبوست ربطی نوع تغذیه ماهی نداشت.”

 

دکتر بتل پیش از شروع جراحی، ماهی قرمز را در آب حاوی مواد بیهوش‌کننده قرار داد تا پس از بیهوشی ماهی بتواند غده را خارج کند.

 

این عمل جراحی حدود یک ساعت به طول انجامید و دو پرستار خانم بتل را همراهی می کردند.

 

عجیب ترین جراحی دامپزشکی و جنجالی دنیا (عکس)

دکتر بتل می گوید: “یک پرستار مسئول وارد کردن گاز بیهوشی به لوله ای بود که از دهان و آب‌شش ماهی می گذشت، و پرستار دوم با ابزاری که در اختیار داشت ضربان قلب ماهی را تحت نظر داشت.”

 

به گفته این دامپزشک، پیش از شروع جراحی همه گزینه های دیگر با صاحب این ماهی قرمز مطرح شد اما سرانجام “او تصمیم گرفت که ماهی‌اش جراحی شود.”

 

 

 برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان