ما را دراینستاگرام دنبال کنید

عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! +(عکس)

عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! +(عکس)
این زن که یک معلم بازنشسته است میگوید : از زمان جوانی به داشتن موهای بلند و زیبا شهرت داشتم ، با بالاتر رفتن سنم متوجه شدم موهایم نیز درخشش و جوانی خود را از دست میدهند، در پی یافتن راهی بودم تا آنها را برای همیشه حفظ کنم که ایده بافت این ژاکت به ذهنم خطور کرد

 

یک زن چینی در اقدامی عجیب و با صرف 11 سال زمان موفق شد از موهای سرش یک کلاه و ژاکت بافته و آن را به همسرش تقدیم کند. ” ژیانگ رنشیان” 60 ساله با استفاده از 116058 تار مو برای همسرش یک ژاکت و یک کلاه بافته است.

 

نکته Interesting جالب اینکه وی آمار دقیق موهای استفاده شده در بافت این لباس را میداند و بافت این لباس بیش از 11 سال به طول انجامیده است.

 

عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! +(عکس)

 

این زن که یک معلم بازنشسته است میگوید:

از زمان جوانی به داشتن موهای بلند و زیبا شهرت داشتم ، با بالاتر رفتن سنم متوجه شدم موهایم نیز درخشش و جوانی خود را از دست میدهند، در پی یافتن راهی بودم تا آنها را برای همیشه حفظ کنم که ایده بافت این ژاکت به ذهنم خطور کرد و از سن 49 سالگی جمع آوری موها را آغاز کردم. 

این لباس 382.3 گرم و کلاه 119.5 گرم وزن دارند و کاملا از مو بافته شده است. او رمز موفقیت خود را تلاش و پشتکار میداند و میگوید برای نشان دادن عشق و احترامش به همسرش این کار را انجام داد.

 

عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! +(عکس)

 

دیگر مطالب جالب

 

هدیه عجیب این زن معتاد به جراحی زیبایی به دخترش!

هدیه عجیب دانشجویان به وزیر آموزش پرورش (عکس)ز

هدیه های عجیب هواداران برای بازیگران ایرانی+ تصاویر

هدیه تولد عجیب و غریب این زن به شوهر (عکس)


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان