ماجرای کمپین بی غیرتی در اینستاگرام (عکس)

ماجرای کمپین بی غیرتی در اینستاگرام (عکس)

ماجرای پربحث کمپین عجیب و جدید بی غیرنی در اینستاگرام . لطفا توجه کنید و پس از آن از کانال nazweb_ir@ آن را برای تمامی دوستانتان فوروارد کنید.

 

مدتی است در شبکه های اجتماعی و مشخصا اینستاگرام کمپین هایی راه افتاده که معلوم نیست هدف گردانندگان آن چیست. «من و عشقم» یکی از این کمپین هاست که در اینستاگرام راه افتاده و از زوج های جوان درخواست می کند عکسی دونفره از مراسم نامزدی یا عروسی خود ارسال کنند تا برای عموم منتشر شود!

 

 

ماجرای کمپین بی غیرتی در اینستاگرام (عکس)

 

 

 سال گذشته نیز یکی از شبکه های ماهواره ای -؟- از مخاطبانش خواسته بود تا فیلم های عروسی اشان را برای آنها ارسال کنند تا به بهترین فیلم عروسی جوایزی داده شود! این حرکت البته با اعتراض مخاطبان این شبکه ماهواره ای دوامی نداشت حالا اما در اینستاگرام این اتفاق رخ داده و عده ای برای منفعت مالی خود دست به چنین کارهایی می زنند.

 

نکته: باید توجه داشت علاوه بر موضوع بی غیرتی و بی حیایی)؛ مراجعه به این سایت‌ها رفتار خودتخریبی و خودآزاردهنده (مثل مقایسه‌های منفی) را در افراد تشدید می‌کند. کارشناسان معتقدند در اینگونه سایت‌ها این احساس به افراد دست می‌دهد که دیگران شادتر از آنها هستند و این باعث سرخوردگی و واکنش‌های نامناسب در فرد می‌شود.

 

مطالب مرتبط

 

زن جذابی که شخصیت محبوب اینستاگرام شد + عکس

عجیب و ترسناک ترین کاربر اینستاگرام! (عکس)

اگر مشاهیر تاریخ اینستاگرام داشتند!! عکس

آموزش حذف همیشگی اکانت در اینستاگرام


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان