instagram

a

ملکه ای که 20 هزار زنبور او را بدرقه کردند (عکس)

ملکه ای که 20 هزار زنبور او را بدرقه کردند (عکس)

ماجرای جالب ملکه ای که 20000 زنبور به دنبال او بودند ….

 

 

به گزارش ناز وب به نقل از ایندیپندنت، پس از آن‌که ملکه‌ یک کندوی زنبور عسل در صندوق عقب اتومبیلی گیر افتاد،‌ 20000 زنبور آن کندو 2 روز به تعقیب اتومبیل پرداختند.

 

اعضای نگران کندوی زنبورهای عسل به منظور نجات دادن ملکه‌شان، از شهر هاورفورد وست در غرب ناحیه ولز انگلیس با چسبیدن به بدنه وسیله نقلیه سفر 2 روزه خود را آغاز کردند.

 

 

ملکه ای که 20 هزار زنبور او را بدرقه کردند (عکس)

 

خانم کارول هوارث صاحب 65 ساله اتومبیل در مصاحبه با نشریات محلی گفت: « من هرگز در طول عمر خود ندیده‌ام که هزاران زنبور عسل برای مدت دو روز به بدنه یک اتومبیل چسبیده و با آن به سفر بپردازند».

 

در بین راه 5 نفر از زنبورداران و رهگذرها با انداختن ملکه‌زنبورها در داخل یک جعبه مقوایی، ساعت ها تلاش کردند تا سرانجام موفق شدند جهت حمل ایمن زنبورها آنها را مجبور سازند که به داخل آن کارتن بروند.

 

 

ملکه ای که 20 هزار زنبور او را بدرقه کردند (عکس)

 

اما با غفلت راننده اتومبیل، وزش باد شدید دوباره در کارتن را باز کرد و زنبورهای آزاد شده و کار تعقیب اتومبیل از سوی کندوی زنبورها ادامه یافت.

 

خانم هوارث بدون این‌که متوجه ماجرا شود به رانندگی خود ادامه داد و عملیات تعقیب و گریز توسط زنبورها‌ی کندو هم ادامه یافت تا این که پس از گذشت 2 روز به مقصد رسیدند.

 

یکی از زنبورداران شهر مقصد آنها، پم بروک شایر به نشریه‌های محلی گفت: « احتمالا ملکه زنبورها باید به سمت یک خورکی شیرین در صندوق عقب اتومبیل جذب شده و در آنجا گیر افتاده باشد». او اضافه کرد: « من در طول 30 سال که به کار زنبورداری اشتغال دارم هرگز به چنین موردی برنخورده‌ام که زنبورهای عسل یک کندو چنین رفتاری را از خود نشان دهند و برای من باعث تعجب است که چگونه زنبورها 2 روز به تعقیب اتومبیل ادامه داده‌اند».


بیوگرافی هنرمندان