laghari

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

چیدمان شیک منزل به سلیقه بنفشی ها.  بسیاری از افراد به مبلمان و دکوراسیون مدرن علاقه ندارند؛ آنها این سبک طراحی داخلی را ساده می‌دانند و ترجیح می‌دهند فضاهای خانه‌شان را به شیوه مجلل‌تر و باشکوه‌تر دکور کنند. برای این افراد پیشنهاد تازه‌ای داریم؛ پیشنهادی که می‌توانند ترکیب هیجان‌انگیزی میان دکوراسیون مدرن و ایجاد فضایی باشکوه ایجاد کنند.

 

رنگ بنفش رنگی است که برای دکور فضاهای مجلل به کار می‌رود و محیط را تبدیل به محیطی باشکوه و مجلل می‌کند. استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون مدرن، سادگی محیط را می‌شکند و فضایی باشکوه خلق می‌کند.  بنفش این توانایی را دارد که در دکوراسیون تمام بخش‌های  خانه به کار برده شود و خانه‌ای بنفش با حال و هوای امروزی اما با شکوه و مجلل بسازید.

 

دخترانه، پسرانه نداریم

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

یکی از ویژگی‌های قابل توجه رنگ بنفش، قرار نگرفتن در دایره تفکیک‌های جنسی است. بنفش نه دخترانه است و نه پسرانه؛ برای اتاقی که قرار است برای محل خواب و استراحت شبانه هم استفاده شود به جای بنفش تند از بنفش ملایم و کمرنگ استفاده کنید. حتی می‌توانید چند طیف بنفش را به کار بگیرید.

 

با ارکیده‌ها آشپزی کنید

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

نسل جدیدی از کابینت در بازار موجود است که دیگر مجبور نیستید از میان رنگ‌های چوب برای کابینت خود انتخاب کنید. به شما توصیه می‌کنیم تمام کابینت آشپزخانه خود را به رنگ بفش انتخاب نکنید بلکه ترکیبی از کابینت بنفش و سفید را کنار هم به کار ببرید. ارکیده بنفش گلی زیبا و جذاب است که زیباتر کردن فضای آشپزخانه حتما در دکوراسیون خود به کار ببرید.

 

آرمیدن با رویای بنفشه

 

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

برای تخت از سرویس خواب سفید ساده استفاده کنید ولی به جای آن مبلی بنفش در گوشه اتاق قرار دهید. هماهنگی رنگ پرده و دیوار به زیبایی بیشتر این اتاق کمک می‌کند. با قرار دادن گل یا تصویر گل، فضای اتاق خواب خود را لطیف‌تر و مطلوب‌تر کنید. برای اتاق خواب ترکیب سفید و بنفش، بهتر است.

 

 نشیمن بنفش، فرصت همنشینی

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

در دکوراسیون مدرن بهترین رنگ‌ها برای قرار گرفتن در کنار بنفش سفید، مشکی یا خاکستری هستند. در دکوراسیون کلاسیک ترکیب طلایی و بنفش به وفور دیده می‌شود اما رنگ طلایی جایی در دنیای مدرن ندارد. اگر برای اتاق نشیمن خودتان یک مبل سفید راحتی و ساده انتخاب کرده‌اید، به راحتی می‌توانید با ترکیب وسایل بنفش، اتاق نشیمنی جذاب، گرم و شیک خلق کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای ایجاد حس در اتاق نشیمن به جای اضافه کردن وسایل مختلف، یک دیوار نه چندان بزرگ را بنفش کنید. برای این کار می‌توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید اما پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی فضا در طولانی مدت سراغ کاغذ دیواری شلوغ نروید. یک فرش بنفش، یک یا دو تکه وسیله تزئینی بنفش برای کامل کردن اتاق کافی است. رنگ بنفش گیرایی بالایی دارد، زیاد کردن آن در یک فضا، از زیبایی اتاق می‌کاهد.

 

شام باشکوه در اتاق بنفش

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

صندلی‌های مدرن طراحی جذاب و زیبایی دارند؛ آن قدر زیبا که هر کدام از ما دوست داریم که میز غذاخوری با این صندلی‌های زیبا داشته باشیم. بد نیست بدانید این صندلی‌های زیبا با رنگی مثل بنفش هماهنگی خوبی دارند و زیبایی دوچندان ایجاد می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم فضایی که برای میزغذاخوری در نظر گرفته‌اید، با صندلی‌های بنفش متفاوت و جذاب کنید. در چنین فضایی شما به وسایل بنفش دیگری احتیاج ندارید چون چند صندلی بنفش کنار هم به تنهایی فضا را تحت تاثیر قرار می‌دهند البته بد نیست سرویس پذیرایی شما نشانی از رنگ بنفش داشته باشد مثلا گل‌های بنفش.

 

 به فکرتان نرسیده بود

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

مطمئنم به سرویس حمام و دستشویی بنفش فکر نکرده بودید اما حالا که قرار است خانه‌ای بنفش داشته باشید، بهتر است جایی از قلم نیفتد. تنوع دنیای امروز دست شما را برای هر انتخابی باز می‌گذارد، مطمئن باشید می‌توانید کاشی‌هایی با طرح و نقش بنفش پیدا کنید اما حالا که طراحی مدرن را برای خانه خودتان انتخاب کرده‌اید، سراغ کاشی تک رنگ بروید مثلا یک دیوار را کاشی بنفش ساده و دیگری را خاکستری ساده کنید. اگر فضاهای حمام و دستشویی شما مجزا هستند، می‌توانید برای دیوار دستشویی که در مجاورت رطوبت دائمی ‌قرار ندارد، از رنگ بنفش هم استفاده کنید. رنگ بنفش، تمام وسایلی که برای کامل کردن سرویس حمام و دستشویی خود احتیاج دارید، موجود است حتی دستمال کاغذی بنفش.

 

پیشنهاد خرید

رنگ بنفش این توانایی را دارد که ساده ترین فضاها را به فضایی متفاوت تبدیل کند. اگر بودجه زیادی در اختیار ندارید و دل‌تان می‌خواهد تغییر چشمگیری در فضای خانه خود ایجاد کنید، یکی از خریدهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

1.  یک آباژور بنفش که روی میز گوشه اتاق شما جای بگیرد.

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

2.  یک سرویس حمام و دستشویی بنفش شیشه‌ای که فضای تازه‌ای ایجاد ‌کند.

 

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

3.  این ساعت را می‌توانید در هر فضایی استفاده کنید؛ اتاق خواب، اتاق نشیمن یا اتاق فرزندتان.

 

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

4. این مجموعه احجام مدرن را گوشه میز چای‌خوری، وسط میز غذاخوری یا کنار میز تلویزیون بچینید و تفاوت را در خانه تان ببینید.

 

 

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

5.  نیازی به روکش جدید برای مبل نیست، چند کوسن بنفش بخرید.

 

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

6.  یک تک مبل با رنگ خاص بنفش، اتاق تازه‌ای برای شما می‌سازد.

 

مدل دکوراسیون منزل به رنگ بنفش

 

 

منبع: bartarinha.ir

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان