دختر نگون بخت 16 ساله بدون چشم و بینی!! عکس

مجموعه : پزشکی
دختر نگون بخت 16 ساله بدون چشم و بینی!! عکس
یک نوجوان آمریکایی که در پی ابتلا به بیماری نادر، از چشم و بینی محروم است، در حال آماده‌ شدن برای عمل جراحی نهایی خود است که به وی یک بینی واقعی خواهد بخشید. 
کسدی هوپر 16 ساله در بیمارستان کودکان لوین طی دو هفته تحت سه عمل جراحی قرار خواهد گرفت که در آن یک بینی تازه از غضروف و استخوان بدست آمده از جمجمه وی تولید خواهد شد. هوپر با این بینی جدید برای اولین بار می‌تواند بو را استشمام کرده و از طریق بینی خود تنفس کند.

به گزارش نازوب، این نوجوان در زمان تولد باعث شگفتی بسیار پزشکان شده بود چرا که هیچ مشکل پزشکی دیگری نداشت و از سلامت برخوردار بود.

هوپر از 11 سالگی برای بازسازی چهره خود تحت عملهای جراحی پیوند پوست قرار گرفته است. پزشکان 5 سال را برای گسترش دادن صورت این نوجوان و ایجاد یک سوراخ استخوان در آن صرف کردند و اکنون قصد دارند یک پیوند غضروفی را در آن قرار دهند.

در گذشته هوپر از چشمان مصنوعی استفاده می‌کرد اما از آنجایی که قیمت هر چشم 5000 دلار است، خانواده وی نتوانستند از پس هزینه تعویض آنها با بزرگ شدن دخترشان بربیایند.

پزشکان قصد دارند از یک رویکرد لایه‌ای برای این پیوند استفاده کنند. ابتدا غشای داخلی بر روی صورت قرار گرفته و سپس با استفاده از غضروف و استخوان جمجمه هوپر یک ساختار بینی ساخته می‌شود که در نهایت با پوست پوشش داده می‌شود.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان