laghari

اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

موهای خاکستری آنجلینا جولی دردسرساز شد/ عکس

موهای خاکستری آنجلینا جولی دردسرساز شد/ عکس

آنجلینا جولی با لباسی مشکی و گردن بند مروارید، در شمایلی که به سیاستمداران ناکارآمد شباهت داشت در اجلاس وزرای خارجه جی8 که روز گذشته در لندن برگزار شد، حضور یافت.

اما این تنها تغییر قابل توجه ستاره محافظه کار هالیوود نبود. Julie Gray Hair موها خاکستری جولی در قسمت پشت سر، این بار به سوژه جدید خبرنگاران تبدیل شد.

 

 

موهای خاکستری آنجلینا جولی دردسرساز شد/ عکس

 

 

برخی از منابع خبری با انتقاد کردن از نوع پوشش و حتی موهای خاکستری او، اجلاس جی8 را نوعی گردهمایی بزرگ معرفی کردند که برای حضور درآن باید ظاهری بهتر داشته باشد؛ و بهتر بود انتخاب لباس و جواهرات را از بانو تاچر فرا میگرفت!!! 

البته تعدادی هم پا را فراتر نهاده و اعلام کردند که جولی با شش فرزند معلوم است که نمی تواند خود را برای حضور در اینگونه مراسم و اجلاسهای عالیرتبه آماده کند. البته جولی موفق شد در چنین شرایطی به خوبی خود را کنترل کند.

 

موهای خاکستری آنجلینا جولی دردسرساز شد/ عکس

 

جولی در این اجلاس به عنوان نماینده ویژه پناهندگان در سازمان ملل متحد در باره خشونتهای جنسی علیه زنان و کودکان در مناطق جنگی سخن گفت.

 

او در این اجلاس گفت:

 

” صدها هزار نفر از زنان و کودکان نسل ما در مناطق جنگی مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند. این گونه تجاوزات در زمان جنگ اجتناب ناپذیر است، ولی با متوقف کردن جنگ  که می توان از این جنون روانی علیه زنان و کودکان جلوگیری کرد. این یک مسئله فردی نیست یک موضوع حهانی است.”

جولی همچنین با سران اجلاس درباره جنگ در سوریه و تنشهای بین دو کره به گفتگو نشست.

 

مطالب مرتبط

 

سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی نفرت دارند + عکس

آنجلینا جولی و رازهای شگفت انگیز! زنی فراتر از زیبایی

معشوقه جدید برد پیت پس از جدایی از آنجلینا جولی + عکس

عکس های داغ رامانا بدل شوکه کننده آنجلینا جولیبرچسبها:

بیوگرافی هنرمندان