moharam

كیف آرایشی نخست وزیر انگلیس !

كیف آرایشی نخست وزیر انگلیس !

به گزارش نازوب به نقل از سرویس بین الملل سایت خبری قدس ، می گویند، فهرست لوازم آرایشی نظیر کرم شفاف کننده پوست، کرم ضد گودی زیر چشم، کرم پودر، کرم ضد آفتاب و خیلی چیزهای دیگر که جناب نخست وزیر انگلیس معمولاً استفاده می کند اخیراً از صفحات روزنامه های این کشور سر در آورده است!

آن طور که روزنامه «سان» در صفحه  اولش می نویسد، در واقع این فهرست که همچنین شامل توضیحاتی در مورد مراحل «آرایش» رهبر حزب کارگر انگلیس و همه کارهایی که باید با صورتش انجام بدهد می شود، در یک کوله پشتی که در تاکسی جا مانده پیدا شده است!

در این فهرست مثلاً می خوانیم که جناب «گوردون» باید بعد از اینکه کرم شفاف کننده را به صورتش زد و کرم ضدگودی زیر چشم را هم استفاده کرد، سراغ کرم پودر برود وجوری آن را به صورتش بمالد که انگار دارد «دیوار رنگ می کند»… و البته، پلک ها را هم این وسط فراموش نکند! بعد هم، سراغ پودر «گرلن» برود تا رنگ «برنزه» دلخواهش را به دست آورد! به هر حال،  دم و دستگاه نخست وزیر «براون» که از این ماجرا واقعاً معذب شده، اعتراف کرده که بله، این کوله پشتی را یکی از کارکنان رده پایین درتاکسی جا گذاشته و توضیح داده که آقای نخست وزیر هم مثل همه آنهایی که بالاخره در تلویزیون ظاهر می شوند، مجبور است همیشه «آرایش» کند! اما «سان» این موضوع را هم فاش کرده که در این کوله پشتی کذایی چیزهایی دیگری هم پیدا شده مثل دستورالعمل هایی در مورد اینکه جناب نخست وزیر باید چه جوری جوابگوی «رسوایی» مربوط به ولخرجی های نمایندگان و وزیرانش بشود. می گویند که یکی از مشاوران براون این لوازم را در تاکسی جا گذاشته است


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان