مجموعه کامل ماه رمضان

 مجموعه کامل ماه رمضان

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

اسامی قربانیان سیل در البرز و آمار قربانیان

مجموعه : اخبار حوادث
اسامی قربانیان سیل در البرز و آمار قربانیان

تعطیلی عید بزرگ فطر ظاهرا امسال حال و هوای خوشی برای بیشتر شهرهای شمالی کشور نداشت

 

به گزارش نازوب، اسامی قربانیان حادثه سیل در استان البرز منتشر شد که به شرح زیر می باشد.

قربانیان حادثه عبارتند از:
1 – حسین درخانی
2 – مریم تقی‌خانی
3 – زهر ملا‌حسینی
4 – فرشاد گل‌محمدی
5 – نیلوفر گل‌محمدی
6 – خانم مجهول‌الهویه احتمالا تبعه افغانستان

 

جزئیاتی از آمار قربانیان و جاده های گرفتار در سیل و بارندگی های شدید

محمدتقی ایرانی دقایقی قبل در کرج مستقر در ستاد بحران استانداری البرز اظهار داشت: اسماعیل نجار دقایقی قبل وارد استان البرز شده و به صورت مستقیم به روستای سیل زده سیجان رفته است.

وی افزود: با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران در استان البرز، امیدواریم هر چه سریع‌تر، کمک‌های دولت تدبیر و امید برای امدادرسانی به حادثه دیدگان ارسال شود.

 

این مسئول بیان داشت: همچنین از صبح امروز نیز استاندار البرز در روستای سیجان حضور داشته، خدمات رسانی و امداد به سیل زدگان را مدیریت می‌کند.

ایرانی گفت: تمام مسائل در ستاد مدیریت بحران استان البرز به ریاست استاندار البرز در محل حادثه مورد تجزیه و تحلیل و مدیریت قرار گرفته است و مدیران استانی به همراه مدیران کشوری از نزدیک شرایط را زیر نظر دارند.

وی درباره آخرین آمار قربانیان نیز گفت: تا این لحظه ۶ نفر فوت و ۱۲ نفر مفقود شده‌اند.

 

فرماندار کرج در پاسخ به این پرسش که شما صبح امروز تعداد کشته شدگان را ۸ نفر اعلام کردید، گفت: با انجام تحقیقات بیشتر به ویژه صحبت با اعضای خانواده این افراد، احتمال می‌دهیم که ۲ نفر از کشته شدگان زنده باشند و به همین دلیل نام آنها را از فهرست فوت شدگان قطعی خارج و در فهرست افراد مفقود شده قرار داده‌ایم و امیدواریم هر چه سریع‌تر سرنوشت این افراد مشخص شده و به جمع خانواده خود باز گردند.

* تخریب کامل ۱۰۰ خودرو در جاده چالوس
ایرانی بیان داشت: همچنین بر اثر حادثه سیل شب گذشته حدود ۱۰۰ خودرو به طور کامل تخریب شده است.

وی افزود: از سوی دیگر حدود ۲۷۰ واحد مسکونی در روستای سیجان قرار دارد که ۵۰ درصد این واحدها بین ۱۰ تا ۵۰ درصد تخریب شده است.

 

معاون استاندار البرز اظهار داشت: در حال حاضر آب و برق روستای سیجان وصل شده، مخابرات استان البرز با استقرار تجهیزات سیار ارتباط روستا را برقرار کرده است.

ایرانی تصریح کرد: همچنین مواد غذایی و آب شرب سالم برای مردم روستای سیجان تامین شده و هلال احمر در حال ارسال مواد غذایی بیشتر به این روستا است.

 

وی گفت: در حال حاضر آتش‌نشانی، شهرداری و اداره راه و شهرسازی با جدیت برای پاکسازی معابر روستای سیجان از سنگ‌های چند تنی و ماشین‌هایی که بر اثر سیل واژگون شده و یا زیر پل‌ها گیر کرده بودند، در تلاش هستند.

ایرانی در پایان اعلام کرد: پلیس راه نیز در حال مدیریت تردد در جاده چالوس است و امیدواریم که تا چند ساعت دیگر، شرایط عادی در منطقه حاکم شود.


 مجموعه کامل ماه رمضان

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
عکس های دختر زیبایی که با نرمی بدنش دنیا را شگفت زده کرد
عکس های دختر زیبایی که با نرمی بدنش دنیا را شگفت زده کرد
مشاهده بیشتر