عضویت در کانال تلگرام

تولد عجیب نوزادی در قطار اهواز + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
تولد عجیب نوزادی در قطار اهواز + عکس

مسافرانی که همگی ماما شدند!

 

به گزارش نازوب این مسافر ساکن روستایی در اندیمشک (خوزستان) در قطار در حال حرکت از مبداء اهواز به تهران فرزند پسر خود را به دنیا آورد.

 

به گزارش روابط عمومی گروه حمل و نقلی توسعه ترابر ایرانیان، مسافری که به همراه همسر، مادر و خواهر خود از  ایستگاه “تنگه ۵″  عازم ایستگاه “درود” لرستان بود ، پس از بروز درد زایمان در نزدیکی ایستگاه “چم سنگر” لرستان، با کمک خانواده و پرسنل قطار، فرزند پسر خود را به دنیا آورد.

 

 

 

تولد عجیب نوزادی در قطار اهواز + عکس

 

پدر این نوزاد متولد ۱۳۷۱ است و نخستین فرزندش در قطار به دنیا آمد. این اتفاق در روز چهارشنبه گذشته روی داده است.

 

بر اساس این گزارش، این قطار که متعلق به شرکت مهتاب سیر جم بود از اهواز عازم تهران بود و پرسنل این شرکت، پس از اینکه متوجه درد زایمان در این مسافر شدند با فراهم آوردن وسایل کمک های اولیه، آب جوش و ملحفه های تمیز و در اختیار قرار دادن آن به خانواده مسافر و فراهم کردن فضایی محصور به زایمان این مسافر کمک کردند.

 

 

تولد عجیب نوزادی در قطار اهواز + عکس

 

گفتنی است مسیر اهواز به تهران  به ویژه  در منطقه لرستان، مسیری صعب العبور به شمار می آید که مردم منطقه به ویژه در فصل سرما با استفاده از قطار خود را به نقاط دارای امکانات بیشتر می رسانند و در منطقه ای که مسافر این قطار وضع حمل کرد فاقد امکانات لازم برای انتقال به مرکز درمانی مطلوب بود. همچنین در صورت عدم اقدام به موقع در قطار احتمال خطرات جانی برای مادر می رفت.

 

این شرکت راه آهن نیز به مناسبت این اتفاق، بلیت مجانی یک کوپه، رفت و برگشت به مشهد را به پدر و مادر این نوزاد هدیه داد.

 

پدر این نوزاد متولد 1371 است و نخستین فرزندش در قطار به دنیا آمده است.

 

 


پربازدید ترین مطالب نازوب
Xبستن تبلیغات
X