عضویت در کانال تلگرام

جنجال دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه + عکس

جنجال دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه + عکس

جزئیاتی از دستگیری جنجالی یک ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه !

 

 

عکس فوق مدتیست در رسانه های اجتماعی نظیر تلگرام با عنوان دستگیری ساندویچ فروش داعشی دست به دست میشود .خبر ساندویچ فروشی در کرمانشاه با انتقال ویروس HIV (ایدز) از طریق سس به غذاهایش، سوژه اخیر شایعه پردازان شد.

 

اخیرا با انتشار این تصاویر به گزارش ناز وب خبر مبنی بر حضور ساندویچ فروشی های داعشی در ایران در فضای مجازی منتشر شده است.این شایعه با متنی به این عنوان “فاجعه مرگبار در ایران. مغازه ساندویچی که داعش آن را در کرمانشاه تأسیس کرده بود پلمپ شد.

 

 

جنجال دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه + عکس

 

 

این مغازه به غذاهای مردم خون یک زن ایدزی را تزریق می کرد روزانه 20 سی سی خون آلوده از این زن گرفته و به غذای هر نفر چند قطره همراه سس تزریق می شد و حداقل بیش از 100 نفر از این راه آلوده ایدز می شدند. همچنین چندین مغازه ساندویچی دیگر در سراسر ایران مشغول اینکار هستند. لطفا به دوستان خود و گروه های دیگر اطلاع رسانی کنید. ”

 

 

جنجال دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه + عکس

 

در پاسخ به این شایعه با چند دلیل ساده می توان گفت: هیچ منبع معتبر یا حتی دست چندمی چنین مطلبی را درج نکرده و این شایعه صحت ندارد. سرنگ درحال تزریق به ساندویچ، حاوی سس بوده و مربوط به تهیه عکسهای تبلیغاتی مک دونالد می باشد! تصویر دیگر یک اغذیه فروشی در خیابان نیلوفر تهران و دیگری برخورد نیروی انتظامی با روزه خواری را نشان می دهد.

 

 

همچنین ویروس HIV یا همان عامل ایدز در خارج از بدن چند ثانیه تا چند دقیقه بیشتر زنده نمی ماند و از طریق خوردن و آشامیدن منتقل نمی شود!

 

مطالب مرتبط

 

زنان و کنیزان حرمسرای خلیفه داعش + تصاویر

دو دختری که از جهاد نکاح با داعش حامله برگشتند + تصاویر

زنی که داعش به دنبال اوست (عکس)

چهره جدید دختر انگلیسی عضو داعش (تصاویر)


پربازدید ترین مطالب نازوب
Xبستن تبلیغات
X