فرشتگان

گوشت انسان هایی که همبرگر می شود! + عکس

گوشت انسان هایی که همبرگر می شود! + عکس

 

در تهیه این نوع همبرگر جدید طعمی با گوشت انسان می خورید ! آیا آدمخوارها دست به چنین کاری زده اند با در این دنیای عجیب روشی دیگر برای طبخ غذاها در رستوران ها به کار برده اند؟! که می گویند همبرگر با طعم گوشت  انسان! ادامه مطلب را بخوانید .

 

 تا به حال فکر کرده اید که بدن انسان چه طعمی می تواند داشته باشد؟ اگر این سوال ذهن شما را نیز مشغول کرده است پس باید جدیدترین همبرگر را کمی بچشید چرا که مزه بدن انسان را وارد دهان شما می کند. این سوال در ذهن یک زوج انگلیسی و رستوران دار نیز وجود داشت و آن ها تصمیم گرفتند در جدیدترین ساندویچشان این طعم را وارد کنند. آن ها قرار است از 4 روز دیگر این همبرگر را به صورت رسمی وارد منو کرده و به فروش برسانند.

 

گوشت انسان هایی که همبرگر می شود! + عکس

 

به گزارش نازوب این زوج برای درست کردن همبرگر گوشت یکدیگر را نخورده اند بلکه مطالعات گسترده ای در این مورد داشته اند و با چند قاتل و ماجراجو که این طعم را چشیده اند صحبت کرده اند. بر اساس آنچه که این سرآشپزها گفته اند این همبرگر طعمی میان گوشت کاملا پخته شده و گوشت گوسفند نیم پز دارد همچنین به نظر می رسد گوشت انسان به راحتی در دهان آب می شوند و به خاطر نداشتن تیغ و استخوان خوش خوراک است!


laghari
بیوگرافی هنرمندان