a

سرقت حرفه ای لباس عروس 5 هزار دلاری توسط این خانم

مجموعه : اخبار
سرقت حرفه ای لباس عروس 5 هزار دلاری توسط این خانم
این زن به همراه دختر 6 ساله اش و شش تن از دوستان نزدیکش به یک مغازه لباس عروس فروشی در نیوجرسی رفته و اقدام به دزدیدن یکی از گران قیمت ترین لباسهای این فروشگاه کرده اند. به گزارش نازوب پلیس میگوید این زن درحالیکه یکی از لباسهای گران قیمت 5000 دلاری این فروشگاه را دست داشته است از فروشگاه خارج شده است و تصاویر او در دوربین مدار بسته ضبط شده است.
 
 
در تصاویر مشخص است که دختر بچه 6 ساله او با هوشیاری تمام پشت سرش راه میرود تا او بتواند سریعتر این محل را ترک کند. پلیس میگوید این دختر طعمه ای بوده است برای پرت کردن حواس کارکنان فروشگاه. این دختر از کارمند فروشنده خواسته بود تا برایش پیتزا و نوشیدنی از بیرون فروشگاه بخرد و زمانیکه او این درخواست را رد کرده است دوستانی که در آن مکان حاضر بودند صحنه را شلوغ کردند و زن سارق توانست بدون اینکه دیده شود صحنه را ترک کند.
 
 
صاحب فروشگاه معتقد است همه آنهایی که در آن مکان حضور داشته اند در این سرقت دست دارند و نکته جالب اینجاست که کارکنان این فروشگاه تا دو روز بعد متوجه سرقت نشدند. پلیس در جستجوی این عروس سارق است و با پخش تصاویر وی از مردم خواسته اند در صورتیکه او را میشناسند با پلیس تماس بگیرند.
 
 
 
 

بیوگرافی هنرمندان