تعجب مردم ایرانی از تفریح عجیب این پسر

تعجب مردم ایرانی از تفریح عجیب این پسر

همه مردم با تعجب نگاه‌مان می‌کردند. ساعت 9 شب بود که خودروی گشت پلیس جلوی ما را گرفت. تور را روی سرم کشیدم…

پسری نوجوان برای سرگرمی و خنده لباس عروسی خواهرش را پوشید و سوار بر موتور دوستش به خیابان‌گردی رفت.

منوچهر 16 سال دارد و ماموران در حالی وی را دستگیر کرده‌اند که لباس عروس به تن داشت و موتور سواری می‌کرد. پسر نوجوان به همراه دوست 18 ساله‌اش به‌نام حسین که در زمان دستگیری راننده موتورسیکلت بوده، صبح روز پنجشنبه 9 آبان‌ماه در حضور «اردمه» دادستان تربت حیدریه پرده از سرنوشت عجیب خود برداشتند.

منوچهر گفت: شب 8 آبان‌ماه با دوستم حسین قرار داشتم برویم و دوری بزنیم. از خانه که بیرون آمدم متوجه شدم خواهرم لباس عروسی کهنه‌اش را داخل پلاستیکی جلوی در خانه گذاشته است. با دیدن لباس آن را برداشتم و به حسین نشان دادم. ناگهان فکری به سرم زد. لباس را برداشتم و با حسین به خانه یکی از دوستان دیگرم رفتیم. کسی آنجا نبود.

لباس را پوشیدم. کمی خودم را آرایش کردم. از سر مسخره بازی تصمیم گرفتیم با همان وضعیت موتورسواری کنیم. حسین موتور را روشن کرد. من نیز با لباس عروس و تور سفید پشت سرش سوار شدم. به راه افتادیم. در خیابان‌ها بوق می‌زدیم و می‌رفتیم.

همه مردم با تعجب نگاه‌مان می‌کردند. ساعت 9 شب بود که خودروی گشت پلیس جلوی ما را گرفت. تور را روی سرم کشیدم. ماموران پلیس با دیدن کفش‌ها و شلوارم فهمیدند زن نیستم و دستگیرمان کردند. من اصلاً نمی‌دانستم این کار جرم است و فقط به‌خاطر سرگرمی این کار را کردیم.

منوچهر اظهار داشت: تا کلاس پنجم ابتدایی درس خوانده‌ام. پدرم شاگرد اتوبوس است و من به خاطر این که کمک خرج خانه باشم نتوانستم درس بخوانم.

حسین 18 ساله نیز گفت: پدرم کارگر ساده‌ای است. من نیز مثل منوچهر نتوانستم ادامه تحصیل بدهم و سرکار می‌روم. ما وقتی دیدیم همه با تعجب نگاه مان می‌کنند ذوق کرده بودیم و ادا در می‌آوردیم. نمی‌دانستیم چه کار اشتباهی کرده‌ایم.

سرهنگ محمد امین شاهرخی، رئیس پلیس تربت حیدریه نیز در این رابطه اعلام کرد: ساعت 9 شب هشتم آبان‌ماه، تیم کلانتری 11 تربت حیدریه هنگام گشت‌زنی مشاهده کردند جوانی راننده و كسی که لباس عروس به تن داشت ترک نشین یک موتور است.

وی افزود: با توجه به این که این صحنه تعجب شهروندان را به وجود آورده بود پلیس بلافاصله موتور را متوقف کرد و در بررسی‌های اولیه مشخص شد كسی که لباس عروس به تن دارد پسری نوجوان است.

سرهنگ شاهرخی با اشاره به این مطلب که منوچهر و دوستش به اتهام جریحه‌دار کردن عفت عمومی به مراجع قضایی معرفی شده‌اند، گفت: خانواده‌ها باید هوشیاری و مراقبت بیشتری نسبت به فرزندان‌شان داشته باشند و آن‌ها را به‌طور غیرمستقیم تحت کنترل قرار دهند تا شاهد چنین مشکلات و مسائلی نباشیم.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان