اعتراض مهدی فخیم زاده بخاطر سانسورهای سریالش (عکس)

مجموعه : فرهنگ و هنر
اعتراض مهدی فخیم زاده بخاطر سانسورهای سریالش (عکس)

ظاهرا فیلم جذاب فوق سری با سانسورهایی پیش بینی نشده مواجه شد که این امر اعتراض مهدی فخیم زاده را منجر شد.

 

مهدی فخیم‌زاده کارگردان مجموعه در حال پخش «فوق سری» با انتشار یادداشتی در فیس بوک، نسبت به نحوه ممیزی سریالش از سوی تلویزیون به شدت اعتراض کرد.

 

نازوب به نقل از خبرگزاری آنا، در یادداشت فخیم‌زاده که در صفحه شخصی او در فیس بوک منتشر شده، آمده است: «دوستان عزیز، سریالی که این روز‌ها به نام فوق سری از شبکه یک سیما پخش می‌شود، سریال من نیست، بلکه لاشه‌ای لت و پار شده از سریالی است که من ساختم.

 

اعتراض مهدی فخیم زاده بخاطر سانسورهای سریالش (عکس)

این سریال توسط نمایندگان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و پخش شبکه یک سیما به صورتی باورنکردنی، سلاخی و تکه پاره شده و هیچ قسمتی از تعرض و دستکاری و جا به جایی و تعویض مکالمات مصون نمانده است و البته این امر در شرایطی صورت پذیرفته که در تمام مراحل تولید، مدیران شبکه یک و مسئولین ناجی هنر که زیر مجموعه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی است، در جریان چگونگی و اجزای فیلمنامه و تک تک صحنه‌ها قرار داشتند و کلیه قسمت‌ها با حضور و تایید کار‌شناس نیروی انتظامی (سرهنگ عبدالله قاسمی) تصویربرداری شده است. چگونگی این فعل و انفعالات را بزودی طی یادداشتی از طریق رسانه‌ها به اطلاع علاقه مندان خواهم رساند».

 

اعتراض مهدی فخیم زاده بخاطر سانسورهای سریالش (عکس)

گفتنی است سریال طنز و پلیسی فوق سری (با نام قبلی قورباغه و قناری) به منظور اگاهی سازی درباره نحوه پیشگیری و برخورد با عاملان فروش مواد مخدر و همچنین آگاهی بخشیدن به خانواده‌ها درخصوص چگونگی نفوذ تولید کنندگان و پخش کنندگان مواد مخدر در بین جوانان تولید شده است. در خلاصه داستان این سریال آمده است: سرهنگ احمد نادری درکنار سرهنگ علی نصرالهی با یک باند قاچاقچی مواد مخدر درگیر می‌شوند. سرهنگ نادری که یکی از فرماندهان ستاد مبارزه با مواد مخدر است با سرهنگ نصرالهی دوست و همکار قدیمی هستند و رفت و آمد خانوادگی هم دارند و….

 

مهدی فخیم‌زاده، حبیب دهقان نسب، بیوک میرزایی، فریبا کوثری، شقایق فراهانی، رامین راستاد، امیرمحمد زند، مهدی کاسه‌ساز، گلناز خالصی، حمید قلی‌خانی، رانا قیصرنژاد، مهدی محمودی‌نژاد، حکیمه وثاقتی، ساناز بندانی و محمد صادقی بازیگران این مجموعه پلیسی هستند.

 

 

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان