همجنسگرا بودن سفیر معروف دنیا صحت دارد (عکس)

همجنسگرا بودن سفیر معروف دنیا صحت دارد (عکس)

درستی همجنسگرا بودن آقای سفیر

 

رسانه های بین المللی چند روز اخیر در گزارش هایی از عصبانیت شدید نخست وزیر استرالیا از اقدام نابجای سفیر و همچنین از تقاضای وی از سفیر برای استعفا به سبب افشای رابطه او با شریک همجنس گرایش خبر داده بودند و این خبر جنجالی بازتاب گسترده ای در رسانه ها داست.

 

 

خبرگزاری فرانسه در گزارشی از سیدنیش به نقل از بیانیه دفتر نخست وزیر استرالیا، از مساله ساز شدن اقدام سفیر این کشور در پاریس به سبب همراه آوردن شریک همجنس گرای خود در استقبال از تونی ابوت خبر داده است. این گزارش به نقل از بیانیه دفتر تونی ابوت، وجود اختلاف نخست وزیر با سفیر استرالیا در پاریس را تکذیب کرده و افزوده است : برخلاف ادعای رسانه های بین المللی زمان ملاقات نخست وزیر با استیون بریدی، سفیر کانبرا در پاریس به همراه شریک همجنس گرایش هنگام ورود ابوت به پاریس مشکلی وجود نداشت.

 

 

همجنسگرا بودن سفیر معروف دنیا صحت دارد (عکس)

براساس گزارش های بدست آمده ، تونی ابوت که ماه گذشته برای شرکت در مراسم یاد بود جنگ جهانی دوم به فرانسه رفته بود، پس از آنکه از این رابطه غیرمتعارف آگاه شد، از بریدی خواسته بود تا از استقبال از نخست وزیر به همراه شریک جنسی اش در فرودگاه خودداری ورزد.

 

 

فرانس پرس با اشاره به اینکه وزارت خارجه استرالیا هنوز از استعفای سفیر خبری منتشر نکرده، افزود: گزارش ها به ویژه از سوی رسانه های استرالیایی حاکی است، پس از آنکه بریدی از این دستور ابوت سرباز زد، نخست وزیر از سفیرش خواست استعفا دهد و از قضا وی نیز با پذیرش این درخواست، استعفایش را تقدیم نخست وزیر کرد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان