laghari

معرفی برترین زنان اتومبیل ران دنیا

معرفی برترین زنان اتومبیل ران دنیا
معرفی و آشنایی با هشت نفر از برترین زنان اتومبیلران تاریخ جهان:

1کاترین لگ ؛ملیت: انگلیسی

وی تا به حال در مسابقات “ایندی کار” بیشترین مقام و رکوردها را از آن خود کرده است. لگ در تعداد زیادی از سوی مسابقات “ناسکار” مثل: “فرمول یک” “ای- وان- جی- چی”- ” چمپین مسابقات اتوموبیلرانی شرکت کرده است.

۲- میکادونو ؛ملیت: ونزوئلا

از دوران کودکی علاقه بسیاری به رانندگی و شرکت در مسابقات داشت و جزو نفرات برتر مسابقات ایندی کار در سال ۲۰۰۸شد. وی برای اولین بار در سال ۲۰۰۴ در سری مسابقات گرند پریکس میامی توانست رکورد امتیازات را از آن خود کند.

 

3- دینکا پاتریک ؛ میلیت آمریکایی

وی از ۱۰ سالگی در مدرسه رانندگی شروع به تمرین کرد و در مسابقات فرمول ۴ شرکت می کرد. پاتریک تا سال ۲۰۰۵ جزو نفرات چهارم در مسابقات ناسکار بود و سال ۲۰۱۳ جزو نفرات اول و در صدر جدول مسابقات ناسکار قرار دارد.

۴- کورتنی فورس ؛ ملیت: آمریکایی

وی از سال ۲۰۰۵ شروع به شرکت در سری مسابقات چمپین کشوری کرد. در سال ۲۰۰۹ برنده جایزه مسابقات ماده گرم در آمریکا شد.

۵- لیلانی مونتر ؛ ملیت: آمریکایی

وی یکی از حرفه ای ترین و موفق ترین رانندگان زن جهان به حساب می آید. در سال ۲۰۰۷جزو چهارم زنان راننده در طول تاریخ ناسکار بوده است.

۶- ملانی تروکسل؛ ملیت: آمریکایی

وی در طول مسابقات بیش تر برای تیم تویوتا در سری مسابقات گرند پریکس مسابقه می داد و مقام های بسیاری در مسابقات ناسکار و ماده گرم در آمریکا کسب کرده است.

۷- سارا فیشر ؛ ملیت: آمریکایی

وی در سری مسابقات ایندی کار توانست رکورد بهترین راننده را در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲بزند.

۸- اریکا اندرس؛ ملیت: آمریکایی

برنده سری مسابقات ایندی کار و ناسکار، وی از سال ۲۰۰۵شروع به شرکت در این مسابقات کرد و یکی از موفق ترین رانندگانی است که توانسته در صدر جدول ایندی کار قرار گیرد.

منبع:eghtesadeiranonline.com


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان