جنجال دختری که با تجاوز 30 ساله پدرش 4 فرزند دارد! عکس

جنجال دختری که با تجاوز 30 ساله پدرش 4 فرزند دارد! عکس

ماجرای تجاوز به دختر بیچاره توسط پدرش به مدت 30 سال و داشتن 4 فرزند از پدر!!

 

 

این دختر بخاطر حفظ آبروی بیشتر از افشای نام کامل خود و عکس خودداری کرد و عکس فوق تنها عکس کودکی او با یکی از برادرانش می باشد.

 

 

تجاوز به دختر آنهم توسط پدر حادثه ای بالاتر از فاجعه است که متاسفانه شمار وقوع ان در جوامع غربی و آسیا کم هم نیست. داستان تجاوز پدر به دختر بعد از 30 سال و داشتن 4 فرزند از پدر توسط یک خبرنگار منتشر شد.

 

 

به گزارش نازوب، خانم “کاترین”، که بردن نام کاملش امکان پذیر نمی باشد عاقبت این جرات را پیدا کرد که پدرش را تحت تعقیب قانونی قرار دهد و او را به 22 سال حبس در زندان ویکتوریا محکوم کند.

 

 

به دنبال آن قادر به گفتن داستان زندگی خود شد و حالابه کمک روزنامه نگار خانم اسمث ارست زندگی نامه پر درد و رنج کاترین در یک کتاب به نام “پشت درهای بسته” منتشر خواهد شد.

 

 

“کاترین” که تنها دختر از چهار فرزند خانواده بود همراه مادر،برادرهایش و پدر الکلی اش در خانه ایی در منطقه ویکتوریا زندگی می کرد.پسر ها و مادرش همیشه توسط پدرش مورد ضرب و شتم قرار میگرفنتد،کودکی “کاترین” با ملاقات کردن پدر و مادر بزرگش  و گذراندن زمان در مدرسه گذشت،تنها جایی که او احساس امنیت می کرد.

 

 

والدین او زندگی پر آشوبی را تحمل میکردند وقتی “کاترین” 12سالش بود مادرش با مردی دوست میشود و آن مرد اولین کسی بود که به این نوجوان بی گناه تجاوز کرد، یک سال بعد وقتی “کاترین” از مدرسه به خانه برگشت پدرش که مست بود بطور وحشیانه به او تجاوز کرد و در آن حال به “کاترین” میگوید که تو یک کالای معیوب هستی و دیگر کسی تو را نمیخواهد.

 

 

این دختر بی پناه که بعد از آن، هر روز مورد تجاوز پدرش بود تا سن 40 سالگی برده جنسی پدرش بود،این پدر به دور از احساسات انسانی که زندگی دخترش را ربود، او را تحت کنترل خود داشت و در خانه زندانی میکرد.

 

 

قربانی که چندین بار از خانه فرار و نزد پلیس رفت اما هر بار پلیس بعد از شنیدن حرفهای او میخندید و میگفت: تو دختر سر خود و گستاخی هستی و دوباره او را به خانه باز میگرداندند.

 

 

“کاترین” در ادامه گفت:وقتی یک بار دست رد به سینه او زدم،گلوی مرا گرفت و به دیوار چسباند و سه مشت به شکم من زد و گفت به تو یاد میدهم که دیگر مرا پس نزنی.

 

 

در سال 2001 وقتی چهارمین فرزند او که دختر بود و به علت مشکلات تنفسی چند روز پس از تولد مرد،در همین هنگام کاترین با روزنامه نگاری آشنا میشود و میتواند به او اطمینان کند. سپس به کمک او و تیمی متشکل از پلیس و مشاوران برنامه فرار او از خانه و سپس نجات پسرهایش از چنگال این پدر منفور را در نیمه شب با موفقیت انجام دهد.

 

 

روزنامه نگارگفت: “کاترین” که واقعا اسیب دیده است اما پسرهایش را دوست دارد و از وقتی که پیام های حمایت کننده مردم و پلیس را گرفته بسیار خوشحال است.

 

 

وقتی پلیس در خانه  متجاوز بی رحم را میزند و شکایت بر علیه او را از طرف دخترش میخواند، شوکه میشود و در دادگاه نیز به دفاع از خود میگوید “کاترین” به این کار اصرار داشت سرانجام در فوریه 2012 پس از ارائه شواهد بر علیه او،به 22 سال و 5 ماه حبس محکوم میشود.

 

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان