laghari

اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

بیوگرافی سحر قریشی

بیوگرافی سحر قریشی

بیوگرافی سحر قریشی

 

مروری کوتاه و خواندنی از زندگی نامه سحر قریشی بازیگر توانمند سینمای ایران

 

سحر قریشی زاده ششم دیماه 1366 است. همسر او مهران اخوان ذاکری است و 28 سال سن دارد. زندگی مشترک آنها 8 سال بیشتر دوام نداشت و سپس به جدایی و طلاق رسید.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

سحر قریشی تنها یک برادر دارد و در مصاحبه ها و دلنوشته هایش به علاقمندی هایش نیز اشاره کرده است که رنگ های مورد علاقه اش مشکی، آبی و قرمز است. طرفدار تیم استقلال است.

سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد. او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

 

بیوگرافی سحر قریشی

انسان ضعيف هرگز نمى تواند ببخشد. بخشش، خصوصيت ِ انسان هاى قوى است.

 

گفتگویی خواندنی از زندگی سحر قریشی و تمام جزئیات زندگی اش

 

سحر قریشی در گفتگویی بیان کرد: من کار اولم در زمینه بازیگری فیلم سینمایی «لج و لجبازی» به تهیه کنندگی آقای زبر دست بود.

در مراحل پایانی این کار بودم که از طریق آقای خیرابی به آقای سهیلی‌زاده معرفی شدم. آقای سهیلی زاده از من دعوت کرد تا برای نقش یلدا که حدود 350 نفر کاندید داشت، تست بدهم و خوشبختانه پس از تست مورد قبول واقع شده و برای بازی در این نقش آمدم.

 
وی با بیان اینکه بازیگران در کار روتین تلویزیونی بیشتر دیده می‌شوند، درباره بازتاب سریال «دلنوازان» اظهار داشت: استقبال مردم از این سریال خیلی خوب است و مردم در کوچه و خیابان مرا می‌شناسند و مورد محبتشان قرار گرفته‌ام.

البته در این کار استرس هم داشته‌ام، چون در کنار پیشکسوتان بزرگی ایفای نقش می‌کردم و کار اولم بود.

 

بیوگرافی سحر قریشی

عید مبارک …

 

وی افزود: من برای بازی در چنین سریال پر قسمتی تجربه چندانی نداشتم. ضمن اینکه نقشم هم پررنگ بود اما آقای سهیلی‌زاده با من همراهی کرد و کمک‌های او مرا به اینجا رساند.

وی درباره انتخاب بازیگران و اینکه آیا دوست داشته به جای بازیگر دیگری در این سریال ایفای نقش کند؟ پاسخ داد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در این باره صحبت کنم ولی به نظرم انتخاب بازیگران خوب است.

روزی که من برای تست آمدم فقط برای نقش یلدا آمدم و امروز هم فکر می‌کنم هرکدام از بچه‌ها به بهترین شکل در جای خود قرار گرفته‌اند.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

قریشی درباره نقش یلدا نیز عنوان داشت:

به نظر من تمام گیرایی داستان در این است که پیش زمینه‌ای از زندگی یلدا وجود نداشته باشد. یلدا خودش پر از نگرانی و معماست و همین است که این جذابیت را برای این نقش ایجاد کرده است.

تا آخر داستان مشخص نمی‌شود که یلدا که و چه بوده و همین تعلیق باعث می‌شود تا این نقش برای مخاطب خاکستری به نظر برسد و نداند که مثبت است یا منفی.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

بازیگر نقش یلدا درباره اینکه دوست دارد همچنان در تلویزیون بازی کند و یا به سینما برود تیز تصریح کرد: به خاطر اینکه تلویزیون رسانه ملی است، پر بیننده‌تر است و قشر بیشتری از جامعه تلویزیون می‌بینند.

ولی هم سینما و هم تلویزیون می‌توانند بازیگر را نشان بدهند و انتخاب درست نقش‌ها در این میان خیلی مهم‌تر است تا تکرار مکرر یک نقش.

در تلویزیون می‌توان به قیمت تکراری شدن دیده شد، ولی من دوست دارم در هر دو ژانر دیده شوم و نقش‌های متفاوتی را تجربه کنم.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

سحر قریشی: خودم را نمی‌گیرم

 

سریال دلنوازان هم مثل خیلی از کارهای دیگر، برای بینندگانش سورپرایز داشت. سحر قریشی در این سریال چهره شد و یک شبه ره صدساله رفت…

سعید سهیلی‌زاده، همیشه عادت دارد در‌سریال‌هایش، بازیگران تازه‌ای را به جامعه معرفی‌ ‌کند؛ او این‌بار هم، باحضور سحر قریشی این‌کار را انجام داده.

دختری که نقش اصلی سریال است و باید منتظر ماند و دید‌‌ چقدر، می‌تواند در‌این عرصه موفق باشد و کارش را به درستی انجام دهد!

آنقدر که تلفن همراهش را هم، همسرش جواب می‌دهد و همه‌جا با اوست. مهران اخوان ذاکری‌ از پای تلفن، مرد منطقی و روراستی به‌نظر می‌آید. درآینده‌ای نزدیک، حتما با هردوی آنها به گفت‌و‌گو می‌نشینیم. فعلا این شما و این هم سحر قریشی، البته در‌نمایی کوچک‌.

 
سیاوش خیرابی معرف من بود

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

وقتی سرکار فیلم سینمایی «لج‌‌ و‌ لجبازی» به کارگردانی آقای برقعی بودم، با آقای خیرابی همکار بودم. ایشان که از قبل برای بازی در‌‌سریال دلنوازان قرارداد داشت، به من گفت‌ آقای سهیلی‌زاده برای سریال‌اش به‌دنبال یک بازیگر می‌گردد،

دختر جوانی که نقش اول کار را هم تجربه کند. آقای سهیلی‌زاده ‌تقریبا سه ماهی می‌شد‌ که ‌دنبال شخصیت یلدا بود‌ تا این‌که من تست دادم و‌ قبول شدم. می‌توان گفت تقریبا 8-7 ماه است که در‌‌دنیای بازیگری حضور دارم.

برای نقش سایه در‌فیلم آقای برقعی هم، توسط یکی از دوستان همسرم به‌ این کار ایشان معرفی شدم و تست دادم. نه کلاس بازیگری رفته‌ام و نه تحصیلات این رشته را دارم و هیچ دوره‌ای هم ندیده‌ام.

از بچگی به بازیگری علاقه داشتم؛ اما به آن‌صورت که بخواهم کلاس بروم، به بازیگری نگاه نکرد‌م. بیشتر، کار تجربی را ترجیح می‌دهم. این علاقه درمن وجود داشت تا این‌که ازدواج کردم.

از وقتی‌ متاهل شدم، به‌طور جدی‌تر این قضیه را‌ دنبال کردم، تا این‌که دورادور و توسط دوستان و آشنایان، به پشت‌صحنه کارهای مختلف سینمایی یا تلویزیونی می‌رفتم، یعنی درجریان اتفاقات بودم؛ اما فکر نمی‌کردم‌ روزی بتوانم به این راحتی وارد این حرفه شوم.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

همسر اولم مشوق و مشاورم برای بازیگری بود

 

نزدیک 3 سال است که‌ ازدواج کرده‌ام‌ و شاید برای همه جالب باشد که من بعد از ازدواج، وارد دنیای بازیگری شدم؛ اما خود مهران هم به این کار علاقه‌مند است و هنر را دوست دارد.

دراصل، من به پیشنهاد خودش وارد این کار شدم. بنابراین، از اجازه او متعجب نیستم! الان هم ایشان، علاوه بر‌‌‌‌مشوق‌ بودن برای من، مشاورم هم است.

اگر پیشنهادی برای بازی شود یا کاری را بخواهم انجام دهم، اول از همه با او مشورت می‌کنم. او همیشه همراه و همقدم با من است. حتی روزهایی که از او می‌خواهم‌ درکنار من باشد، سرصحنه می‌آید و به من انرژی می‌دهد.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

تجربه نقش‌های متفاوت

 

همه کارهایم را دوست دارم و فکر نکنم که چون از یک کار طنز سینمایی شروع کرده‌ام،‌ باید همین نقش را ادامه دهم. اتفاقا دوست دارم نقش‌های متفاوتی را تجربه کنم.‌

دوست دارم یک کاراکتر طنز بازی کنم، یک نقش منفی و حتی یک نقش تاریخی! برای همراه شدن با این ایده‌های ذهنی‌ام و نزدیک شدن به نقش یلدا، آقای امیر سلیمانی و محمد حاتمی بسیار به من کمک کردند.

البته قبلا تجربه کاری‌‌ با آنها نداشتم؛ اما الان‌ از نظر فکری و بازی، خیلی به من راهنمایی می‌کنند.

بیشتر از سنم به نظر می‌رسم

 

‌متولد سال 1366 هستم و می‌دانم‌ سنم خیلی بیشتر به‌نظر می‌آید؛ فکر می‌کنم علتش هم به‌خاطر نقشم دراین سریال است و همچنین‌ از بچگی،‌‌ همه می‌گفتند‌ سنت بیشتر به‌نظر می‌آید، چون نوع نگاهم به زندگی، از همسن‌و‌سال‌های خودم متفاوت‌تر بود.

 
قبل از این‌که وارد دنیای بازیگری شوم، مدرک بین‌المللی آرایشگری داشتم. ‌‌دنبال کارهای هنری بودم. هرازگاهی هم، به دوستانم به‌صورت تفریحی کمک می‌کردم.‌

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

با این‌که همسرم هم مدرک بین‌المللی آرایشگری دارد، اما دوست نداشت‌‌ وارد این‌ کار شوم و احتیاج مالی‌اش را هم نداشتم.

درکار آقای زبردست، فیلم سینمایی «لج‌ولجبازی» چهره متفاوت‌تری دارم. شاید چون سن کاراکترم هم، با خودم متفاوت است؛ من درآنجا یک دختر 18 ساله‌ام؛ اما در‌ دلنوازان، یک دختر 25-24 ساله‌ام.

پس هم درگریم من تاثیر داشته و هم در‌نحوه بازی‌ام. کاراکتر سایه با یلدا در دلنوازان خیلی فرق دارد. در‌فیلم لج‌ ‌و ‌لجبازی، کمدی موقعیت ایجاد می‌شد؛ اما اینجا همه‌چیز رئال و واقعی است.

زمان مفید فیلم دیدن

 

کتاب خواندن را دوست دارم و حتما آن را ادامه خواهم داد، چون با این کار، حرفه‌ای‌تر به این قضیه نگاه و فکر خواهم کرد. قبلا هم کتاب می‌خواندم،

ولی نه رمان، بلکه همیشه کتاب‌های روانشناسی می‌خواندم و دوباره قصد دارم دایره مطالعاتم را گسترش بدهم؛ اما با تمام این اوصاف، فیلم دیدن را بیشتر از کتاب خواندن دوست دارم. شاید دلم بخواهد هرچقدر‌ زمان دارم‌ را خرج فیلم دیدن ‌کنم، اما برای خواندن کمی تنبلم.

همه بازیگرها، وقتی کارشان را از صفر شروع می‌کنند، آرزوی سوپراستار شدن دارند، من هم خیلی به این‌کار علاقه دارم. امیدوارم در‌این راهی که خدا برای من باز کرده موفق شوم

 

نفر آخری که به دلنوازان رسید

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

من با ۲ گروه بیشتر کار نکردم؛ اما باید بگویم گروه سریال دلنوازان با مدیریت آقای سهیلی‌زاده‌، خیلی صمیمی و گرم بود و من درآن، بسیار‌ احساس آرامش می‌کردم.

درضمن‌ همه کارهایی که از ‌آقای سهیلی‌زاده‌ مثل ترانه مادری یا آخرین دعوت‌ دیده بودم، کارهای بسیار موفقی بودند. به‌ همین خاطر‌، با خودم فکر می‌کردم انتخاب‌های ایشان، هیچ‌وقت غلط نیست‌ و  100 درصد درمن یک چیزی دیده‌‌ که‌ برای این نقش انتخابم کرده‌ است‌‌‌.

همین فکر، به من اعتماد‌ به‌نفس می‌داد. کار با آقای سهیلی‌زاده خیلی جذاب است و واقعا به این مسئله افتخار می‌کنم. خیلی از او‌ ممنون هستم که به من اعتماد کر‌د‌ تا این نقش، تجربه خوبی برای من درکنار ایشان باشد. اگرچه حتی اگر به موفقیت‌های بزرگتر هم برسم، دلیلی نمی‌بینم خودم را بگیرم.

 

ارتباطم با دوستانم کم شده

 

متاسفانه از وقتی سرکار دلنوازان رفتم، ارتباطم با دوستانم کم شده است. البته سعی می‌کنم تا آنجا‌ که می‌توانم، این ارتباط را حفظ کنم.

اما از نظر زمانی، بسیار زیاد به مشکل خورده‌ام. چون در‌گذشته من درخانه بی‌کار بودم و وقت کافی داشتم‌؛ اما الان دیگر این ارتباط کمرنگ‌تر شده، از نظر زمانی حتی به زندگی خودم هم کمتر می‌توانم برسم.

قطعا بعد از پایان فیلمبرداری اگر دیگر سرکار نباشم، همه‌چیز به حالت نرمال گذشته خود برمی‌گردد.  صد‌درصد اگر دوستانم منطقی باشند، کمی به من حق می‌دهند.

 

حواسم ‌جمع زندگی‌ام

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

خیلی دوست دارم‌ به خانه و زندگی‌ام برسم. خانه و زندگی هرکسی که آرام باشد، همان آرامش به محیط کارش هم منتقل می‌شود؛ ولی اگر عکس آن باشد، قطعا اتفاقات منفی زیادی می‌افتد.

الان که سرکار هستم، سعی می‌کنم بیشتر به زندگی و خانه‌ام اهمیت بدهم، چون بیشتر زمانم را کار می‌گیرد و حالا باید حواسم به زندگی‌ام باشد.

هماهنگ‌ کردن زندگی و کار، خیلی سخت است، من هم دارم از لحاظ تجربی‌، از آخر شروع می‌کنم! همسرم و همراهی‌اش هم، خیلی به اوضاع زندگی‌مان کمک می‌کند. خدا را شکر.

 

 

سحر قریشی با حواشی بسیار در واپسین روزهای سال 1400 با انتشار تصاویر، لایو و کلیپ صحبت هایش با امیر تتلو و مهاجرتش به ترکیه و رابطه با امیر تتلو در ویلای شخصی اش در ترکیه بسیار جنجال آفرین شد.

سحر قریشی با بیش از 9 میلیون فالوور در اینستاگرام همچنان مورد توجه کاربران است! پیج اینستاگرامش با ای دی: saharghoreyshiofficialpage

 

در ادامه این بخش نگاهی داریم به گالری تصاویر، استایل و سلفی هایش با متن و کپشن های خواندنی و گاها تامل برانگیز!

 

او با انتشار این عکس نوشت: اگر روياى خودتو نسازى يكى استخدامت ميكنه تا روياش رو بسازى

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

کپشن عکس سحر: با خودت جورى رفتار كن كه با كسى كه عاشقشى رفتار ميكنى….

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

عکس کاملا متفاوت و جالبی که سحر در پیچش قرار داد. با ورزش به سلامتی و اندام ایده آل برسید.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

او درباره این عکس عجیب نوشت: ازت متنفرن چون مدام دارن مخفيانه باهات رقابت مى كنن و بهت ميبازن…😜

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

ما هيچوقت به امروز بر نميگرديم. هر چه را لازم است برداريد.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

انسان ضعيف هرگز نمى تواند ببخشد. بخشش، خصوصيت ِ انسان هاى قوى است.

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

گالری عکس و سلفی های سحر قریشی

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

هر جا ما جفت شيش گذاشتيم. اونا بردن با دو تا بِش.. .

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

هيچكس برتر نيست هيچكس پست تر نيست اما هيچكس هم برابر نيست انسانها منحصر ب فرد هستند غير قابلِ مقايسه تو، تو هستي من، من هستم

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

درون ما چيزى است ك هيچ اسمى ندارد آن چيز همانى است ك ما هستيم

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

هر وقت تو آسمون ىِ بادكنكِ قرمز ديدى بدون ىِ دختر تو شهر گُم شده… .

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

ژست های سحر

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

نمى دانم چه رابطه ایست ؟ بین نبودنت با كودك درونم دلتنگ تو که میشوم كودك درونم از تنهايى نق ميزند….. پ ن : روزهاى پاييزىِ سحر

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

او یا این عکس فیلتری نوشت: زمان آدم‌ها را دگرگون می‌کند اما تصویری را که از آنها داریم ثابت نگه می‌دارد. هیچ چیزی دردناک‌تر از این تضاد میان دگرگونی آدم‌ها، و ثبات خاطره نیست! 💁🏼👸🏼🙋🏼

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

و درباره این عکس نوشت:

زنده بودن حرکتی است افقی از گهواره تا گور …… اما زندگی کردن حرکتی است عمودی از فرش تا عرش…… زندگی یک تداوم بی نهایت اکنون هاست. ماموریت ما در زندگی “بی مشکل زیستن ” نیست “با انگیزه زیستن است “سلطان دلها”باش, اما دل نشکن. بگذار همه عاشقت باشن اما تو عاشق یک نفر باش….. پله بساز اما از کسی بالا نرو, دورت راشلوغ کن اما در شلوغی ها خودت را گم نکن….. “طلا” باش اما خاکی…..

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

 

مطالب مرتبط

فیلم ازدواج جنجالی و رابطه سحر قریشی با تتلو+ تصاویر

فیلم لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در قطر جنجالی شد

رابطه جنجالی سحر قریشی و مهدی طارمی در سکوت این دو چهره + تصاویربرچسبها:

بیوگرافی هنرمندان