درآوردن چشم این دختر بعد از ساعت ها آزار جنسی!

مجموعه : اخبار حوادث
درآوردن چشم این دختر بعد از ساعت ها آزار جنسی!

فجیع ترین خبر سال 2014 تجاوز به یک دختر جوان با ساعت های طولانی و سپس درآورن چشمان قربانی از حدقه خشم مردم را برانگیخت. ادامه این ماجرای هولناک در ادامه مطلب …

 

 

به گزارش نازوب، “شین پد گت” 25 ساله که در ژوئن سال 2014 با حمله وحشیانه به یک دختر جوان 18 ساله پس از تجاوز به طور وحشتناکی او را به قتل رسانده است، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شده است.

خانم “لیسا کلینگ”51 ساله اهل ویرجینیا پس از محکوم شدن قاتل دختر بی گناهش در دادگاه در گزارشی توصیف می کند که چه طور این قاتل بی رحم و حیوان صفت دخترش  “کاراز” را به قتل رسانده است.

 

 

او گفته است: جنایتکار پس از حمله به “کاراز” بیش از 13 ضربه مشت به سر او زده است،تایر را بر روی گردنش پرتاب کرده به طوری که مهره های گردنش شکسته و در آن حال ساعتها به او تجاوزکرده و پس از درآوردن چشمان او از حدقه عکسی از جراحتهای هولناک قربانی گرفته و با ذکر نام و تاریخ آن را در تلفن همراهش ذخیره کرد.

او در ادامه افزوده است؛ جانی جسد را به 40 مایل دور تر برده و آن را سوزانده است.

 

 

آقای “پد گت” در دادگاه گفته است که من میخواستم خشم ناشی از مشکلاتم را بر سر او خالی کنم و او در دفاع از خود هیچ کاری نکرد.

پلیس در گزارش خود گفته است : این جانی بی‌رحم و شیطان صفت به طور تصادفی هنگامی که “کاراز” در خیابان در حال قدم زدن بود او را دید و به او حمله ور شده بود.

 

 

 

این قاتل شیطان صفت در دادگاه محاکمه و به حبس ابد محکوم شد.

مادر “کاراز” میگوید که قاتل هرگز نخواهد فهمید که چه ضربه روحی را به ما واردکرده ،هر روز برای من شکنجه و عذاب است و با دلداری از طرف مردم توانستم کمی با این فاجعه کنار بیایم و بتوانیم درد سنگین خود را تسکین دهیم.

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان