برهنه شدن این زن بر فراز برج برای خودکشی! + (عکس)

برهنه شدن این زن بر فراز برج برای خودکشی! + (عکس)

 

این زن در حالی که لباسهای خود را بیرون می آورد از پله های برج بالا رفته و لب برج دقایقی برهنه خود را نشان می دهد.

مدتی پیش خانمی خود را از ساختمان پزشکان به پایین پرتاب می نماید اما در ان زمان مشخصات خانم به صورت ناشناس گزارش می گردد اما روز چهارشنبه پزشک قانونی ضمن تایید خودکشی خانم ساندرا دوریول D’Auriol اظهار نمود هیچ گونه ابهامی در خصوص خودکشی خانم وجود ندارد و کسی در این قتل دخیل نبوده است. خانم ساندرا در 22 ژانویه جهت لیفتینگ به نزد دکتر متخصص زیبایی به نام برایان نوک در ساختمان بورلی هیلز لوس آنجلس مراجعه می نماید. پس از 13 ساعت عمل جراحی هنگامی که خانم از مطب بیرون می آید دچار روان پریشی شده و با پرستار دکتر درگیر می گردد.

 

برهنه شدن این زن بر فراز برج برای خودکشی! + (عکس)

 

سپس در حالی که لباسهای خود را بیرون می آورد از پله های برج بالا رفته و لب برج دقایقی برهنه خود را نشان می دهد. عابران پیاده ضمن گزارش به پلیس نیروهای و گروه امداد و نجات سریعا عازم محل می شوند. پلیس هر چقدر تلاش می نماید با صحبت کردن او را آرام نماید اثر بخش نیست و در نهایت خانم خود را از فراز برج 12 طبقه به پایین پرتاب می نماید. خانم ساندرا در هندوستان از والدین بریتانیایی متولد می شود و در رشته طراحی طلا و جواهرات فعالیت می نماید. به گفته برخی از دوستان خانم طلا و جواهرات دوریول مشهور است.خانواده خانم ساندرا ضمن اظهار تاسف از حادثه بوجود امده گفتند بسیاری از دوستان او از سرتاسر جهان به روشهای مختلف پیام تسلیت خود را فرستاده اند.
خانم متاهل صاحب سه فرزند می باشد که به گفته دوستانش فردی آرام و خیر بوده است. او در هنگ کنگ موسسه خیریه به نام Child Welfare Scheme را جهت کمک به بچه های فقیر نپال تاسیس می نماید.زین ویلیامز مدیر سازمان خیریه می گوید ما یکی از بهترین دوستان خود را از دست دادیم. او الگوی همه ما بود.

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان