moharam

خبر شوکه کننده درباره کارلوس کی روش + عکس

مجموعه : اخبار ورزشی
خبر شوکه کننده درباره کارلوس کی روش + عکس

خبر شوکه کننده و ناراحت کننده درباره سرطان معده کی روش ! آیا این بیماری او حقیقت دارد یا تنها یک شایعه است؟

 

 

خبر ناراحت کننده ای که دل بسیاری را لرزاند ، عصردیروز  در رسانه‌ها منتشر شد . به گزارش نازوب این خبر حکايت از آن داشت که کارلوس کی روش سرمربي تيم ملي ايران به سرطان معده مبتلا شده است.همين خصوص و چند مورد ديگر پيرامون تيم ملي با محمود اسلاميان، نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفتگويي را انجام داديم که متن آن را در زير مي‌خوانيد:

 

شايع شده است که کي‌روش به بيماري سرطان معده مبتلا شده است، اين خبر درست است؟

 

خير، اين اخبار کذب محض است و تعجب مي‌کنم که اين خبرها چرا منتشر مي‌شود و چرا براي اين بنده خدا يک خبر درست مي‌کنند. چه کسي اين موضوع را گفته و اين خبرسازي را انجام داده است؟ من از اين رفتارها تعجب مي‌کنم و اصلاً اين خبرها حرفه‌اي نيست. ضمن اينکه نبايد اسرار بيماران را فاش کرد و هيچ رسانه‌اي در دنيا اين کار را انجام نمي‌دهد و يک بار ديگر مي‌گويم که اين خبر کذب و غلط است.

چنين خبري پس از برتري پر گل تيم ملي مقابل گوآم و بحث استعفاي کي‌روش کمي عجيب بود.

 

آيا اين نحوه تشکر از کي‌روش است که توانست با 6 گل گوآم را شکست دهد و اين طور از زحمات او تشکر مي‌کنيم؟ واقعاً اين رفتارها درست نيست و نبايد زحمات کي‌روش را ناديده گرفت.

 

حتي شايعه شده است که کي‌روش به خاطر بيماري دو روز اول تمرينات تيم ملي را پشت درهاي بسته اعلام کرد.

 

اين طور نيست و در عکس‌هايي که فدراسيون فوتبال منتشر کرد کي‌روش در همان دو روز هم حضور داشت و تمرينات را زيرنظر گرفت، البته من هم معده‌ام ناراحت است و شيميايي هستم و ده‌ها بيماري دارم، آيا اين بدان معناست که من هم سرطان دارم. اين چه صحبت‌هايي است. از قول من گوييد اين نحوه تشکر کردن از زحمات يک مربي است؟

 

گفته مي‌شود کي‌روش از چين پيشنهاد قابل توجهي دارد.

 

 

خبر شوکه کننده درباره کارلوس کی روش + عکس

 

در اين مورد نمي‌دانم، اما او با ما قرارداد دارد، البته کي‌روش مربي موفقي است و اين طبيعي است که چنين پيشنهاداتي به‌دست او برسد.

 

آيا فدراسيون فوتبال هم‌چنان از کي‌روش حمايت مي‌کند؟

 

ما به‌عنوان هيأت رئيس فدراسيون امروز در جلسه‌اي که داشتيم او را مورد تأييد قرار داديم و بهتر است کساني که منتقد او هستند، عملکردش را هم ببينند که چگونه با يک سري جوان توانسته است، نتايجي در شأن تيم ملي ايران بگيرد.

 

وضعيت فعلي را چگونه ارزيابي مي‌کنيد؟

 

در هر صورت فکر مي‌کنم اين داستان جديدي است که براي او درست کرده‌اند.

 

اما برخي رسانه‌ها نوشته‌اند کي‌روش خودش اين داستان‌ها را درست مي‌کند تا از فدراسيون امتياز بگيرد.

 

خير، اين طور نيست و بي‌خود و بي‌جهت اين حرف‌ها را مي‌زنند و اين اظهارات دروغ است.

 

به‌عنوان سؤال پاياني. حتي گفته مي‌شود کي‌روش از شما خواسته است تا در جلسه فردا حاضر شويد تا بابت خواسته‌هاي او از جمله مرخصي که مي‌خواهد، از رئيس فدراسيون ضمانت بگيرد.

 

– اين طور نيست. در هرصورت اجازه دهيد روال جلسه فردا به کدام سمت پيش مي‌رود.

 

شایعه ابتلای کارلوس کی روش به بیماری سرطان به دو دلیل جدی گرفته شد. اول این که خبر را سایت کاپ که منتسب به مهدی تاج است، منتشر کرد و اینگونه به نظر رسید که رییس سازمان لیگ این خبر داغ را داده و دوم این که قبل از بازی با ترکمنستان کی روش 2 روز در تمرین تیم ملی حاضر نشده بود.

 

همان دو جلسه ای که تمرینات تیم ملی پشت درهای بسته برگزار شد و با انتقادهای زیادی هم همراه بود. اما مسئولان تصمیم گرفتند تمرینات را پشت درهای بسته برگزار کنند تا جریان رسانه ای نشود.اما تنها یک ساعت بعد از انتشار این خبر، منابع خبری اعلام کردند که بیماری کی روش سرطان نیست و او مشکل گوارشی دارد.

 

اما در نهایت مشخص شد که هیچ یک از موارد فوق صحیح نیست بلکه کی روش 63 ساله به بیماری عصبی معده مبتلاست و او از ناحیه معده دچار حمله های عصبی و خونریزی شود.

 

این بیماری قابل کنترل و درمان است و نمی تواند سرطان باشد اما منابع آگاه تایید می کنند کی روش به بیماری سختی مبتلاست و نیاز به استراحت دارد تا مراحل درمانی برای جلوگیری کردن از پیشرفت بیماری آغاز شود. پزشکان امیدوارند بیماری کی روش را کنترل کنند و جای نگرانی نیست.

 

کارلوس کی روش مربی تیم ملی فوتبال کارلوس مانوئل بریتو لئال کیروش متولد 1 مارس 1953 در ناپولا موزامبیک مربی فوتبال اهل پرتغال است. وی هم اکنون سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است. موزامبیک در زمان تولد او مستعمره پرتغال بود و والدین او پرتغالی بودند.

 

مطالب مرتبط

مروری بر زندگی نامه کارلوس کی روش

کی روش و همسرش در کاخ گلستان (عکس)

سناریو برکناری کی روش به سبک وینگادا!!

 

 

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان