ما را دراینستاگرام دنبال کنید

این مرد 14 عضو خانواده اش را سر برید !

مجموعه : اخبار حوادث
این مرد 14 عضو خانواده اش را سر برید !

فاجعه و خبر هولناکی که این مرد با در تاریخ بشریت رقم زد ! جزئیات کشته شدن 14 تن از اعضای این خانواده توسط این مرد …

 

به گزارش نازوب منابع پلیس هند اعلام کردند: این مرد 35 ساله با چاقوی قصابی 14 نفر از جمله هفت کودک را به قتل رساند. براساس گفته پلیس، این اتفاق روز گذشته «شنبه» زمانی که اعضا خانواده در خانه خود در شهر «تانه» در 32 کیلومتری بمبئی دور هم جمع شده بودند، اتفاق افتاد.

 

«گاجانان لاکسمن»سخنگوی پلیس تانه گفت: «قاتل» هسنین انوار وارکر پس از بریدن سر افراد خانواده از جمله پدر و مادرش، خود را نیز حلق آویز کرد.

 

تنها بازمانده حادثه خواهر قاتل است که پس از فریادهای وی و اطلاع به پلیس از سوی همسایه ها، به بیمارستان منتقل شده است.

 

پلیس اعلام کرد: شرایط روحی خواهر21 ساله قاتل بسیار بد است و پلیس هنوز نتواسته جزئیات بیشتری از این حادثه را کسب کند. روزنامه«ایندین اکسپرس» درباره این حادثه نوشت: قاتل با خیالی آسوده جان قربانیان را گرفت و قصد داشت شب را در همان خانه بماند.

 

این روزنامه به نقل از آشوتوش دومبره کمیسر پلیس نوشت: قاتل در موقع خواب قربانیان خود را به قتل رسانده و امکان تایید اینکه قاتل قبل از اقدام، قربانیان خود را بیهوش کرده به بررسی بیشتری نیاز دارد.

 

پلیس اعلام کرد: جزئیات بیشتری از این حادثه در اختیار ندارد و انگیزه آن نیز هنوز نامعلوم است. به گزارش نازوب براساس گزارش نشریه پرس تراست هند، مناقشه دلیل اصلی وقوع این حادثه است اما شواهدی درباره این ادعا نیز وجود ندارد.

 

به گفته پلیس، قاتل در یک شرکت خصوصی در بمبئی مشغول کار بوده و مشکل مالی و دیگر اختلافات درباره وی گزارش نشده است و تنها بازمانده آخرین امید پلیس برای رازگشایی از این جنایت هولناک است .

 

 

دیگر مطالب مرتبط خبری

 

قتل دو زن و یک کودک در تهران (عکس)

ماجرای هولناک قتل های زنجیره ای زنان 1376 تهران + تصاویر

فجیع ترین قتل کودکان توسط این مادر در کرمان!

جنجال قتل هولناک معلم بروجردی و دستگیری قاتل در تهران

جزئیات جنجالی تجاوز و قتل دختر 6 ساله در شیراز (عکس)

خوش اندام ترین زن رقصنده به طرز فجیع به قتل رسید (عکس 18-)

 

 

 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
a