laghari

عجیب ترین مزایده های تاریخ + عکس

عجیب ترین مزایده های تاریخ + عکس

معرفی و شناختبی بر عجیب ترین مزایده های تاریخ جهان

 

 

مطالب مرتبط ؛ لطفا برای مشاهده روی لینک های زیر کلیک کنید

عکس های خفن از عجیب ترین انسان های دنیا!

عجیب و غریب ترین عروسی های دنیا (عکس)

حقایق باورنکردنی درباره عجیب ترین خانواده دنیا (عکس)

دیدنی ترین گیاهان عجیب و غریب دنیا (تصاویر)

 

 

شماره تلفن ۱۸۶هزار دلاری

 

عجیب ترین مزایده های تاریخ + عکس

 

یکی از شماره تلفن های معروف دنیا ۵۳۰۹-۸۶۷ است که خواننده ای به نام تامی توتون در یکی از آهنگ هایش از آن استفاده کرده است. او در این آهنگ شماره تلفن مذبور را خانه خودش تجسم کرده است و از این رو طرفداران برای ارتباط با او به این شماره زنگ می زنند. از آنجایی که افراد زیادی این شماره را حفظ بودند ارزش بسیار بالایی داشت. صاحب اصلی این خط می گوید دوست داران این خواننده سالانه شاید ۱۰ هزار بار با او تماس بگیرند. این شماره چند سال پیش برای فروش گذاشته شد و برنده این مزایده خط را به ارزش ۱۸۶ هزار دلار یا ۵۵۶ میلیون تومان دریافت کرد.

دندان های چرچیل

عجیب ترین مزایده های تاریخ + عکس

 

وینستون چرچیل سیاست مدار روزهای جنگ جهانی دوم انگلستان بود که در آن زمان با سخنرانی های عجیبو البته سیاست های خاص خود ورق جنگ را برگرداند. این مرد از اواسط عمر خود از دندان های مصنوعی استفاده می کرد . پس از مرگ او این دندان ها وارد مزایده شد تا اینکه با قیمت ۲۳ هزار دلار یا ۷۰ میلیون تومان به فروش رسید. این دندان ها این روزها در مجموعه ای متفاوت و نزد فردی به نام “نیگل کودلیپ” نگه داری می شود.

 

بزرگترین سکه طلا

عجیب ترین مزایده های تاریخ + عکس

 

خرید سکه طلا با وزن های بسیار کم و اندازه ای نازک یکی از کارهایی است که قبل از رفتن به عروسی ها از آن استفاده می شود. چند سال پیش در وین مزایده ای برگزار شد که اصلی ترین جنس رونمایی شده در آن بزرگترین سکه طلای دنیا بود. این سکه طلا با خلوص ۹۹ درصد از جمله عجیب ترین مزایده های دنیا بود. این سکه را یک تاجر اسپانیایی با قیمت ۲٫۶۸ میلیون پوند خریداری کرد. این مزایده یکی از عجیب ترین و گران ترین مزایده های تاریخ است.

 

دست های ادوارد دست قیچی

 

 

عجیب ترین مزایده های تاریخ + عکس

 

یکی از فیلم هایی که سبک خاصی در سینمای دنیای داشت فیلم”ادوارد دست قیچی” است که بسیاری نام آن را حتما شنیده اند. در این فیلم شخصیت اول که ادوارد است دست نداشته و به جای دست قیچی برای آن قرار داده شده است. این فیلم داستانی عاطفی و سختی های زندگی ادوارد را به همراه دارد اما یکی از طرفداران این فیلم دست های ادوارد را در دنیا واقعی ساخت و برای مزایده روی شبکه های اینترنتی قرار داد. این دست نهایتا به قیمت ۱۶ هزار دلار به فروش رسید.

 

هندوانه سیاه

 

عجیب ترین مزایده های تاریخ + عکس

 

در یک جزیره شمالی در ژاپن که “هوکایدو” نام دارد هندوانه های عجیبی رشد می کند که بسیار نادر هم هستند. سال پیش در یک مزایده عجیب یکی از ۶۴ هندوانه ای که به عنوان اولین مخصولات برداشت شده بود با قیمت عجیب و نجومی ۶ هزار دلار یا ۱۸میلیون تومان به فروش رسید. این هندوانه شاید فرمت و شکل عجیبی داشت اما به عنوان گران ترین هندوانه این کشور و آسیا شناخته می شود.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان