moharam

طالع و پیشگویی سال نو/ احسنت به این حکمران 2024-1403-1445

طالع و پیشگویی سال نو/ احسنت به این حکمران 2024-1403-1445

تحلیل فال و طالع بینی 2024

 

طالع بینی و فال هرساله، پیشگویی هایی از عشق، شغل، تحصیل، ازدواج، امور مالی، سلامت و دارایی از سال پیش رو ارائه میدهد تا شما بتوانید با توجه به آنچه گفته شده بهتر برنامه ریزی کنید و سالی پربار تر و نو داشته باشید.

مهم ترین پیام طالع بینی 2024

در سال 2024 ما باید خود را برای زندگی در دنیایی آماده کنیم که از نظر اقتصادی در حال رشد است اما به دلیل مشکلات ژئوپلیتیکی، جنگ‌ها و بحران آب و هوایی قریب‌الوقوع بر سر ما به سمت خود تخریبی می‌رود! با این پیش بینی می توان با یک برنامه ریزی جهانی جلوی بسیاری از وقایع ناخوشایند را گرفت.

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

حیوان سال 2024- 1403(شمسی)

 

گاهشمار صوری نشان از اژدهایی است که بر سال 2024 میلادی حمکرانی می کند.

 

خصوصیات و نشانه های سالی که حیوان اژدهاست

 

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

اژدها نماد سال 1403
حیوان سال 2024 اژدها است
سال قمری 1445 با اژدها دیده می شود

اژدها حیوانی سرشار از نیرو و شور نشاط زندگی است و تا هنگامی که جان در بدن دارد، از پستی، ناجوانمردی، دورویی و شایعه پردازی فاصله می گیرد و در وجود او نشانی از حیله گری و دسیسه پردازی یافت نمی شود. احسنت به این حکمران 2024-1403-1445

 

مهم ترین رویدادهای سال 2024 که بر شانس و درخشش شما تاثیر گذار است

در لابه لای ورق های خاک خورده تاریخ به دنبال سرنخ هایی در آینده می گردیم، تاریخچه هایی که چراغ راه آینده است!!
به طور مثال؛ ترکیب‌های سیاره‌ای سال 2024 نزدیک‌ به سال‌های 1905 و 1965 است که زحل را در دلو و مشتری را در برج ثور نشان میدهد و محیطی پراسترس اما نظم جهانی پررونق را ایجاد کردند!

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

در هر دو سال 1905 و 1965 شاهد پیشرفت اقتصادی و بستر مناسبی برای جنگهای آینده بودیم. شباهت های قابل توجه این است که روسیه در جنگ ویتنام با ژاپن و ایالات متحده درگیر بود. یک مشابه نگران کننده برای هند، جنگ هند و پاکستان در سال 1965 است.

سال 2024 با این دو سیاره که آماده تکرار عملکرد خود هستند و عارضه‌ای در قالب نفوذ راهو (دم اژدها) که با نزدیک‌تر شدن به زحل با پیش‌روی سال، قوی‌تر ادامه خواهد داشت.

ما باید بیش از یک بار در سال 2024 شاهد فریادهای جنگ باشیم و این فریادها با درآمدهای بالاتر، رشد و تورم همراه با عدم اطمینان در زندگی ما تأثیر خواهد گذاشت.

اما هر یک از طالع بینی های ما بسته به اینکه راهو، زحل و مشتری برای ما در یک راستا قرار دارند، واکنش متفاوتی نشان می دهد.

 

طالع بینی متولدین 12 ماه در سال اژدها

 

فال برج حمل 2024 فروردین 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

سالی پر از انرژی و انرژی مثبت. آرزوهای شما برآورده می شود و در اواسط سال 2024 با گذر مشتری در ماه مه فرصت های جدیدی به دست خواهید آورد که دوره ای برای فعالیت های معنوی زیاد نیز خواهد بود.

 

طالع ثور 2024 اردیبهشت 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

در زندگی شخصی و حرفه ای به ارتفاعات جدیدی دست خواهید یافت. رویاهای شما برآورده خواهند شد و کارهای در انتظار انجام خواهند شد. از نظر مالی، دوره بهتری از ماه مه به بعد در انتظار شما است، زیرا مشتری از مبارزات رهایی خواهد یافت و پول بر شما می‌بارد.

 

پیشگویی جوزا 2024 خرداد 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

شانس شگفت انگیزی در سال 2024 شما را همراهی خواهد کرد که به شما انگیزه می دهد تا کاری جدید انجام دهید یا آنچه را که برای سال ها در ذهن شما بوده است، انجام دهید.

ممکن است در نیمه دوم سال چالش هایی وجود داشته باشد، اما شانس شما از بین خواهد رفت، که امسال موفقیت های خوبی را به همراه خواهد داشت.

 

طالع بینی سرطان 2024 تیر 03

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

پس از آوریل دوره بسیار خوبی خواهد بود، زیرا شما این روند را برای پیشرفت تدریجی در زندگی حرفه ای و شخصی خود آغاز خواهید کرد.

اگر در بخش دولتی کار می کنید، امسال سال خوبی است. همچنین، اگر در سیاست هستید، می توانید انتظار یک موقعیت جدید را داشته باشید.

 

فال لئو 2024 مرداد 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

یک سال بسیار خوش شانس برای شما، به شما کمک می کند تا رویاهای طولانی مدت را برآورده کنید، فرصت هایی برای پیشرفت در شغل، امور مالی و روابط برای شما به ارمغان می آورد.

سرنوشت فرصت های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد تا از شغل و سرمایه گذاری های گذشته خود درآمد خوبی کسب کنید. آمین

 

طالع سنبله 2024 شهریور 03

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

سال خبرهای خوبی برای شما به ارمغان خواهد آورد که بسیار خاص خواهد بود. همچنین، می‌توانید در نهایت هر کار یا پروژه‌ای را که سال‌ها متوقف شده است، تکمیل کنید پیشرفتی که به طور ناگهانی رخ می‌دهد.

اگر متاهل باشید، دیگران شما را به عنوان یک زوج قدرتمند تلقی خواهند کرد.

 

فال لیبرا 2024 مهر سال 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

امسال برای شما سالی پر از عشق و عاشقی است. همچنین، سال فرصت های جدیدی را به ارمغان خواهد آورد که هویت جدیدی را نشان خواهد داد. در تمام کارهایی که انجام می دهید از حمایت شریک/همسر، خانواده و همکاران خود برخوردار خواهید شد.

 

طالع بینی عقرب 2024 آبان ماه 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

در سال 2024 از نتایج مثبت همه جانبه بسیار سود خواهید برد. در محل کار به رسمیت شناخته خواهید شد، افزایش حقوق و شادی در روابط همراه با سایر شرایط مثبت در زندگی خود خواهید یافت. همچنین، منابع درآمد جدیدی وجود خواهد داشت که به طور ناگهانی از بین می رود.

 

خبرهای قوس 2024 آذر 03 شمسی

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

سخت کوشی و شانس در سال 2024 از شما حمایت زیادی می کند، رویاهای شما را آشکار می کند و به شما کمک می کند تا کارهای طولانی مدت و ناتمام را انجام دهید. شناسایی و افزایش حقوق در محل کار وجود خواهد داشت. تغییر مکان می تواند شانس بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد.

 

پیش گویی برج جدی 2024 دیماه سال 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

شما سرگرمی های جدید را کشف خواهید کرد، رویکرد متفاوتی را برای عاشقانه دنبال خواهید کرد یا به سفرهای ماجراجویانه می روید. زمان آن فرا رسیده است که در تمام زمینه های زندگی خود پیشگام شوید و از طریق رشد و اعتماد به نفس خود به دیگران الهام بخشید.

 

فال دلو 2024 بهمن 03

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

وقتی ساد ساتی (دوره 7.5 ساله زحل) وارد مرحله دوم خود می شود، آرامش زیادی به وجود خواهد آمد. کارهای ناتمام و همه چیزهایی که در رابطه تان معلق بود را انجام خواهید داد. همچنین شرایط مساعدی برای رشد و موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای وجود خواهد داشت.

 

پیش گویی ماهی 2024 ته تقاری فصل، ماه اسفند 1403

 

https://www.akapersian.com/nazweb/1.jpg

 

سال شهرت حرفه ای خوبی برای شما به ارمغان می آورد، معادله ای عالی با شریک/همسر و خواهر و برادرتان. مراحل مالی بسیار آسانی وجود دارد، که باعث می شود که شما یک رویکرد منظم نسبت به هزینه ها و اهدافتان داشته باشید.

سالی که فرصت های زیادی برای پیشرفت شغل و شهرت به شما می دهد. اژدهایی که خیلی زیاد حواسش به ماهی است!!


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان