زندگی بسیار جالب این دختر در خانواده ثروتمند (عکس)

زندگی بسیار جالب این دختر در خانواده ثروتمند (عکس)
ناز وب، در کشورهای غربی اصولا بچه ها در سن 20 سالگی مستقل میشوند و دیگر پولی  به عنوان پول تو جیبی از خانواده خود دریافت نمیکنند. اما این دختر که عجیبترین دختر بریتانیا نامیده شده است در سن 23 سالگی یک ماهانه هنگفت از مادر خود دریافت میکند. به گزارش ناز وب این دختر حدودا ماهی 10 هزار پوند (چهل میلیون تومان) پول تو جیبی میگیرد.
 
 
خانم جینا ریو 23 ساله در یک سوئیت زیبا در هتلی 5 ستاره زندگی میکند .این در حالی است که وی در یکی از بهترین محله های لندن خانه ای دارد که مادرش برایش خریده است. وی زمانیکه 14 ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند و از آن زمان به صورت یک شاهزاده زندگی میکنند.
 
 
وی پوشاکش را از بهترین فروشگاههای برندهای تجاری معروف میخرد و در بهترین و لوکس ترین رستورانها غذا میخورد و خیلی بیش از آنچه نیاز داشته باشد خرید میکند. برای مثال او بیش از 300 جفت کفش و 70 کیف از بهترین برندهای تجاری دارد.
 
 
وی مبلغ زیادی جهت ایاب و ذهاب به تاکسی ها و ماشینهای اختصاصی میپردازد که شاید این مبلغ تا ماهانه 1000 پوند برسد، این در حالی است که اخیرا مادرش به مناسبت تولد او یک مرسدس بنز سفید به وی هدیه داده است. مادرش میگوید با این نوع زندگی دخترش مشکلی ندارد اما خود وی در این رابطه گفته است دوست دارم بچه هایم مثل خودم در رفاه باشند فقط امیدوارم آنها قدر پول را بیشتر بدانند.
 
 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان