آبروریزی بانکدار معروف و خانمش در پارتی های شبانه + عکس

آبروریزی بانکدار معروف و خانمش در پارتی های شبانه + عکس

رسوای بانکدار معروف ساج کلی به اتفاق خانمش در یکی از پارتی های شبانه

 

ببینید پول و ثروت با عث چه ابروریزیهایی که نمی شود.حضور بانکدار معروف در پارتی شبانه به ابروریزی وی ختم شد.وی که به همراه خانمش در پارتی یکی از دوستان سرمایه دارش شرکت نموده بود در یک اقدام غیر اخلاقی خانمش را به رفیقش فروخت.

 

وی که در شب نشینی بیش از حد مصرف نموده بود حتی به خانمش رحم ننمود و به وی دستور داد در اغوش مرد سرمایه دار بخوابد

 

آبروریزی بانکدار معروف و خانمش در پارتی های شبانه + عکس

 

ساج کلی به اتفاق خانم و دو فرزندش

 

 خانم بانکدار معروف بر علیه شوهر خود اقامه دعوا نموده است و مدعی شده در پارتی که به همراه او بوده وی مجبور شده است با رئیس شرکت داروسازی رابطه بی شرمانه برقرار نماید.

 

اکنون شایعه جدایی خانم از شوهر بانکدارش در خیابانهای نیویورک سیتی سر زبانها افتاده است.خانم کریستینا با کوله باری از مدرک و پرونده زیر بغل به دفتر وکیلش رفته است.این خبر را دوربینهایی مشاهده نمودند که خانم قصد پیاده شدن از ماشینش را گرفت و به سمت دفتر وکیل به راه افتاد.

 

این خبر زمانی شدت گرفت که آقای ساج کلی 42 ساله با غیبت چند روزه از شرکت جفریز مواجه شد.او به خاطر مشکلات دادگاه چند روزی نتوانست در شرکت حضور یابد.یکی از مقامات ارشد شرکت جفریز روز پنج شنبه گفت چند روزی ساج مرخصی گرفته تا مشکل خود را با خانمش حل نماید.

 

آبروریزی بانکدار معروف و خانمش در پارتی های شبانه + عکس

 

در همین حال فاکس بزینس گزارش داد شرکت سرمایه گذاری جفریز  با 7 میلیون دلار سرمایه بر اثر این رسوایی 5 تا از بهترین مشتریان خود را از دست داده است.

 

خانم کریستینا بر علیه شوهرش اقامه دعوا نموده و در طرح شکایت خودشورهش را متهم به مصرف مواد مخدر از جمله هروئین،مواد روانگردان و کتامین نموده است.

 

او همچنین در اظهارات خود عنوان نموده است در یکی از پارتیهای شبانه که در هتل ریتز کارلتون شهر بوستون برگزار شده بود هنگامی که ساج بیش از حد مواد هروئین مصرف نموده است .

 

وی را مجبور نموده به همراه سه دختر دیگر با رئیس شرکت داروسازی Aegerion Pharmaceuticals آقای مارک بیر روابط جنسی برقرار نماید.

 

آبروریزی بانکدار معروف و خانمش در پارتی های شبانه + عکس

 

کریستینا همچنین عنوان نموده است در یکی دیگر از پارتیهای شبانه دیگر به خانم یکی از بهترین دوستانش تجاوز نموده است.

 

ساج تا کنون هیچ یک یاز اتهامات را نپذیرفته است.گویی دعوای پول و ثروت همچنان ادامه دار است.و معلوم نیست چه کسی برنده شود.

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان