laghari

مرگ مشهورترین خانم براثر کارهای خطرناک! +عکس

مرگ مشهورترین خانم براثر کارهای خطرناک! +عکس
خانم ویولت روزلن 37 ساله که در کارهای خطرناک شهرت خاصی و بسیار زیادی دارد تصمیم داشت برای آخرین بار پرش خود را به همراه همسرش انجام دهد که این اقدام به قیمت جانش تمام شد. به گزارش نازوب او زنی است که بارها با پرش از ارتفاع و کارهای خطرناکی مثل ایستادن روی بال هواپیما هنگام پرواز و پرش از کوه نام خود را در این زمینه مطرح ساخته است.
 
 
وی که قصد داشت برای آخرین بار دریک کار هیجانی شرکت کند و بعد از بچه دار شدن دیگر این حرکات را انجام ندهد. ویولت که چهارماهه باردار بود اهل سوئد است به همراه همسرش در آخرین پرواز شرکت کرد اما درست بعد از پرش متوجه شد که چترش باز نمیشود . همسر او که شاهد این صحنه ها بود هرچه تلاش کرد نتوانست خود را به او نزدیک کند و تنها شاهد سقوط دردناک این بانوی باردار بود.
 
او از سن 19 سالگی فعالیت خود در کارهای خارق العاده هیجانی شروع کرد. مادر 68 ساله اش میگوید هربار که متوجه میشدم او قصد پرش دارد نگران بودم و همیشه منتظر وقوع حادثه ای شوم بودم و میدانستم بالاخره این حادثه رخ خواهد داد.
 
او اخیرا در مصاحبه اش با یک شبکه تلویزیونی در سوئیس گفته بود : زندگی طبیعی برای من کسل کننده است و میدانم که مرگ همیشه در تعقیب من است اما وقتی پرواز میکنم احساس میکنم زنده هستم. همسر او که شاهد مرگش بوده است میگوید وقتی او فهمید راه نجاتی وجود ندارد بازوهایش را از هم باز کرد و منتظر برخورد شد.
 
او در دم جان سپرده است. سرپرست تیم امداد حاضر درکوهستان محل سقوط میگوید هر مرگی درکوهستان دردناک است اما اینکه این زن یک ورزشکار شناخته شده و باردار بود این مسئله را تبدیل به یک تراژدی غمبار میکند.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان