laghari

رازهای باورنکردنی چهره های متفاوت| صورت خوانی

رازهای باورنکردنی چهره های متفاوت| صورت خوانی

رازهای شگفت انگیز چهره خوانی در افراد مختلف

چه زیباست چهره ای که تاریخچه ی زندگی ماست! چهره خوانی و صورت شناسی لازمه ی شخصیت شناسی در افراد مختلف و ارتباط های ما است.

دانستن این که با شخصیتی نشست و برخاست می کنیم در موفقیت یا شکست ما در هر لحظه زندگی نقش بسزایی دارد.

‌شخصیت همه انسان ها قبل از هر جای دیگری روی صورت نمایان است. حالات و تغییرات چهره، هرچند جزئی و خفیف، پیام شفاف، سریع و كارآمدی است كه ‌می‌تواند یك زبان جهانی باشد، به شرطی كه شما بتوانید حالات چهره‌های مختلف را تشخیص بدهید و بدانید كه هر چهره‌ای چه چیزی می‌گوید.
دانستن این ‌نكات از بهترین ابزارهای برقراری ارتباط با دیگران است. ‌دانستن اینكه طرف مقابل چه شخصیتی دارد و چه واكنش‌های احساسی از خود نشان می‌دهد، می‌تواند نقش مهم و حیاتی در رابطه ما و آن فرد داشته باشد.

 ‌شكسپیر می‌گوید: چهره ما تاریخچه زندگی ماست. صورت ما حامل وقایعی از گذشته‌ها، طرز تفكر، خصوصیات اخلاقی ما و حتی نیازهایی مانند صمیمیت، ‌شرایط كار و سلیقه‌های شخصی ماست.
 به قول آبراهام لینكلن: درست است كه ما در هنگام تولد چهره خود را انتخاب نمی‌كنیم اما صورت ما در ‌50 سالگی حامل كارنامه یك عمر انتخاب بین خوب و بد است.

اساس چهره‌خوانی بر این باور استوار شده كه با بررسی و نظر دادن بر روی ظاهر یك شخص به ویژه چهره و سیمای او می‌توان به شخصیت و ‌اخلاق وی پی برد.

 

6 شکل هندسی صورت و روانشناختی آن از روی چهره

  • صورت دراز و كشیده

افرادی كه دارای چنین صورتی هستند عموماً صبر و تحمل زیادی دارند و توانایی حل مشكلات در آنها بیشتر است.

جذابیت و خوش‌تركیب بودن افرادبا چنین ‌صورتی نشانگر این است كه آنها معمولاً كارهای خود را نیمه‌تمام رها نمی‌كنند و عادت به انجام امور به شكل تمام و كمال دارند. ‌‌

 

  • صورت مربعی

طرفدار استقلال فردی و فردگرایی، سخت‌كوشی برای دستیابی به آرزوها، زیركی و فعال بودن از ویژگی‌های این افراد محسوب می‌‌شود. ‌‌

 

  • صورت پهن

این‌گونه اشخاص بردبار و مهربان هستند و معمولا‌ً ا‌فراد درس خوانده و روشنفكر به حساب می‌آیند. ‌

 

  • صورت گرد

این شكل دلالت بر امیدواری، زنده‌دلی و انرژی دارد. این افراد می‌‌توانند اتاقی دلگیر و ساكت را به بمبی از خنده و شادی تبدیل كنند.

  • شکل پیشانی

پیشانی شما تابلویی است برای یادآوری طرز فكر شما و نشانه‌ای از چگونگی تصمیمات و تاثیرات آن بر رفتارتان، و شاید هم به این دلیل بوده كه پیشانی را اكثر ‌ادیان، مكانی برای به خاك گذاشتن انتخاب نموده‌اند!!

 

_پیشانی محدب و بیرون زده

این پیشانی نشان‌دهنده علاقه فرد به استفاده از تخیل و راه‌حل‌های مبتكرانه است، چه در كار و چه در زندگی.

برآمدگی استخوانی بالای ابروها روی پیشانی:

قاطع؛ ‌مجری درجه یك قانون از هرنوع كه باشد؛ چه قوانین علمی چه اجتماعی.

این فرد برای اطمینان به راه‌حل‌ها نیازمند یك بار امتحان كردن آنها ست. در زندگی‌ نیز راحت اطمینان نمی‌كند، اما راحت هم شك نمی‌كند.

_برجستگی گوشتی میان ابروها:

این برجستگی روی ناحیه اراده روییده است، پس این خصوصیت نشانه سخت كوشی و همت اعلای فرد است، از كودكی تا كهنسالی. او را در زندگی و كار ‌جدی بگیرید.

‌‌

_پیشانی صاف و بدون گره:

این اشخاص عموماً دارای افكاری منظم وقدرت تصمیم‌گیری در زمان حال هستند. پذیرای عقاید روشن وتازه نیز می‌باشند و نگرش و برخوردی معقول و ‌متعادل دارند.‌

 

_پیشانی چروكیده:

وجود خطوط در سطح پیشانی نشان می‌‌دهد كه این افراد به سرعت هیجان‌زده و احساساتی می‌شوند و سریع آشفته و پریشان‌حال می‌‌گردند. ‌
هنگامی كه پیشانی بیانگر افكار است، پس عجیب نیست ابروها كه مرز پیشانی و چشم هستند را سمبل و بیانگر احساسات بدانیم.

 

_ابروی بسیار كم ‌پشت و كم ‌رنگ:

تشخیص اندیشه این فرد مانند ابروانش مشكل است. اما مردم با او خیلی راحت ارتباط برقرار می‌كنند. او بیشتر سعی در شنیدن دارد تا گفتن، پس هم‌صحبت ‌خوبی است. ‌‌

 

_ابروهای پیوسته:

پیوستگی ابروها نشانگر این است كه فرد دائماً در حال تفكر و اندیشه است و در مواقع رویارویی با مشكل، ایده‌های جالبی در سر دارد.

 

_‌‌ ابروی دم باریك:

‌كارهای بزرگتان را به این شخص بسپارید زیرا برای آنها راه حل‌های خوبی ارائه می‌دهد. اما هرگز سعی نكنید در اجرا نیز كار را به او بسپارید زیرا او یك ‌طراح و خلاق بزرگ است و ذهن خود را برای كارهای عملی آماده نكرده است. ‌‌

 

_ابروی نازك و نخی:

این افراد معمولا‌ً دارای اعتماد به نفس كم و دهن بین هستند. خود را بیش از مقداری كه واقعاً تحت نظرند مورد توجه می‌دانند. آنقدر نسبت به حرف دیگران حساس هستند ‌كه دچار وسواس می‌شوند.‌

_ابروی پرپشت و پهن: 

‌از نظر ذهنی فعال و منبعی برای افكار و عقاید می‌باشند و در بیان تفكرات نیز مانند زمان پردازش آنها قدرتمند هستند.

 

_ابروی صاف:

صافی و مستقیمی ابروها نشانگر اندیشه، تفكر و ایده‌گرایی فرد هستند.

 

_‌‌ابروی كمانی:

‌افرادی كه دارای ابروهای خمیده و كمانی هستند از حكایت‌ها و داستان‌های واقعی لذت می‌‌برند.

 

_فاصله زیاد ابروها تا چشم:

نشانه ‌صبوری و مشكل‌پسندی است و فاصله كم آن نیز نشانه عجول بودن و قدرت تصمیم‌گیری سریع است. این را هم به یاد داشته باشید كه معمولاً ابروها قرینه نیستند، ‌حتی در صورت خودتان. ‌‌

تفسیر اشکال مختلف صورت در این بخش به طور کامل است و اطاعات آن باعث میشود انتخاب شما برای شریک زندگی، دوست و یا اطرافیانتان بسیار عاقلانه و از روی فهم و درک باشد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان