باورنکردنی از هزینه رفع چین و چروک زنان ایرانی

باورنکردنی از هزینه رفع چین و چروک زنان ایرانی

هزینه باورنکردنی جوانسازی خانم های ایرانی!

واقعیت تلخ جامعه که افسار گسیخته پیش می رود، تب زیبای و زیباسازی در بین خانم  های ایرانی جهانی شده است! متاسفانه درصد بالایی از زنان ایرانی توجه بیش از حدی به صورت خود دارند تا به سیرت و شخصیت شان.
از طرفی جراحی، ترزیق چربی، فیلر، تاتو و … در 99 درصد مواقع نه تنها آنها را زیبا نمی کند که از نگاه کردن به چهره آنها تاسف می خوریم!؟

آماز هزینه رفع چین و چروک در ایران

به گزارش نازوب، طی تحقیقات به عمل آمده روزانه در تهران  بیش از 500 هزار نفر برای تزریق بوتاکس در رفع چین و چروک پوست به کلینیک‌های زیبایی رجوع می‌کنند.

در سال 450 میلیارد تومان برای رفع چین و چروک هزینه می‌شود. همچنین طی سال‌های گذشته 30 تا 50 درصد بر تعداد مصرف کنندگان این آمپول اضافه شده است و پیش بینی می‌شود طی چند ماه آینده این رشد به 65 درصد نیز برسد.

 

باورنکردنی از هزینه رفع چین و چروک زنان ایرانی

 

 

روش های موقت رفع چین و  چروک

  1. ترزیق بوتاکس (سم بوتولینوم) پروتئین خالص
  2. تزریق ژل
  3. فیلر یا چربی
این سه مورد یکی از رایج ترین و پر مصرف ترین روش های رفع چین و چروک و جوانسازی صورت و حتی بدن است.

بهترین مورد برای جوانسازی

  • بوتاکس

تا کنون هیچ منبع موثقی خوب یا بد بودن این 3 مورد پر مصرف رفع چین و چروک را نه رد و نه تایید کرده است. اما شواهد امر ما را به یک نتیجه می رساند.
تزریق بوتاکس به دلیل فلج کردن عضلات و سم وارد شده در بدن احمتال خطر بیماری هایی مثل سر درد، عفونت، بی حسی دائمی عضلات صورت را در پی داشته باشد بخصوص ترزیق درمراکز زیبایی و بدون پزشک متخصص.
 ماده اصلی بوتاکس وارداتی است. با این حساب اگر گردش مالی تزریق آمپول بوتاکس 400 میلیارد تومانی باشد، با دلار 50 هزار تومانی هزینه ای باورنکردنی دارد که معادل فروش چندین بشکه نفت در روز می شود! از طرفی به طور متوسط هر 9 ماه یکبار برای ترمیم و تزریق دوباره باید به دیدن این آمپول بروید!!
 
  • ترزیق ژل

طی تحقیقات به عمل آمده تزریق ژل می تواند بدترین نوع جوانسازی باشد. چرا که دوام بسیار پایینی دارد و از طرفی مایع ژلی ترزیق شده به زیر بافت های پوست در بسیاری مواقع فرم صورت را بد کرده و خطرات بیشتری نسبت به بوتاکس دارد.

بیشترین عارضه ژل های جوانسازی، سردردهای مزمن، سنگینی سر یا صورت می باشد. همچنین بیشتر از 3 تا 6 ماه ماندگاری ندارد.

  • تزریق چربی

با آمارهای بدست آمده و تحقیقات انجام شده شاید تزریق چربی به صورت یا نواحی خشک و بدون چربی صورت بهتر باشد.

 

باورنکردنی از هزینه رفع چین و چروک زنان ایرانی

 

البته بهترین روش این است که جربی از شخص متقاضی توسط پزشک گرفته شود و به نواحی صورت، زاویه سازی، تپل کردن چهره، رفع لاغری دستهای استخوانی، پیری واژن بیشترین موارد مصرفی برای ترزیق چربی است.

به دلیل بافت های ترزیق شده جربی به بدن، عمل پیوند سازی به مرور زمان در بدن اتفاق می افتد و با تغذیه سالم و نوشیدن آب به مقدار کافی در روز، شاید چندسالی نیاز به ترمیم تزریق چربی نداشته باشید.

خط پایانی:

زیبایی و زیبا بودن حق مسلم هر فردی است، اما ای کاش کمی به رفتار، نگرش و تفکرمان رسیدگی می کردیم و غرق در زیبایی صورت و ظاهر نبودیم. انسانیت به شرف و رفتار است نه به زیبایی هایی که ماندگاری ندارد. 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان