moharam

فال زبور زنان و مردان

فال زبور زنان و مردان

فالنامه زبور یا طالع بینی زنان و مردان متولد هر ماه

فال زبور برگرفته از کتاب روایات اسلامی است که بر پیامبر زبور نازل شد. ریشه زبور عربی است و طالع بینی و شخصیت شناسی متولدان زن یا مرد ماه های سال بر اساس تفسیر بینهایت جذاب و خواندنی این کتاب گردآوری شده است.

شخصیت و طالع بینی دختر و پسر هر ماه با صور فلکی. ذکر این خصوصیات به طور کلی است، در برخی مواقع با روحیات افراد متولد هر ماه متفاوت است که آن هم به دلیل این است که در چه روزی از ماه بدنیا آمده اید که خود تاثیر زیادی بر ویژگی های فردی هر متولد می گذارد.

برج حمل یا فروردین با نماد حیوان قوچ یا بره

 

فال زبور زنان و مردان

 

هر کس بر متولد برج حمل باشد خوشرو و خوش طبع و ستاره اش مقابل زهره است و در سینه یا بازو نشان نیک بختی دارد (خال).

از روزهای هفه 5 شنبه بر او مبارکست در این روز لباس نو و تمیز بپوشید افراد حسود در نزدیکی شما هست، غیبت متولدین این ماه زیاد است. 

برای رفع بلا صدقه در راه خدا به نیت برکت بدهید. مهم نیست حتما فرد فقیر باشد یا بی نیاز. هدف شما این باشد که صدقه بدهید بهتر است خوراکی باشد. تا همیشه در امان باشید.

برج ثور یا اردیبهشت نماد گاو

 

فال زبور زنان و مردان

 

خانه زهره و برج ماده و طالع شیث پیغمبر است نیک و خوش رو و نزد همه عزیز باشد مال زیاد بدست آرد با هنروران همراه و با اهل و عیالش با محبت باشد و کار عام المنفعه بدست او جاری شود.

کسانی که با او دشمنی دارند با صداقت و درستی رفع میشود. خداوند به متولدین این ماه فرزندان بیشتری عطا می کند.

در سالهای زندگی 7، 17 و یا 22 سالگی خطر یا بیماری او را تهدید می کند. با صدقه آن را رفع کنید تا سن 80 سالگی را ببینید. روزهای هفته، جمعه بر متولدین ثور مبارک و میمون است.

برج جوزا با نماد دو پیکر

 

فال زبور زنان و مردان

 

متولدین این برج طبعی سرد دارند، پس از تولد رنجی بر او وارد می شود اما خوش تقدیر است. در جوانی به حج می رود نزد امراأ و بزرگان عزیز و محترم است.

مال زیاد از تجارت بدست می آورید زکات این مال را فراموش نکنید. در طالع او دو زن دیده می شود. در 12 سالگی خطری از او می گذرد.

در 40 سالگی مال زیادی کسب می کند روز یکشنبه و 5 شنبه روزهای سازگار و خوش یمنی برای جوزا است.

برج سرطان یا تیر، نماد خرچنگ

 

فال زبور زنان و مردان

 

متولد این ماه از بزرگان و مهتران خیر و نیکی می بیند. در چهل سالگی از یک سلطانی مالی بدست می آورید. کمی بیماری شما را تهدید می کند.

طول عمر متولدین این ماه از 80 می گذرد. در سن 11، 27 و یا 33 سالگی درچار حادثه می شود. طواف خانه خدا یا حج در طالع سرطان نمایش داده می شود.

مرداد یا اسد نماد شیر

 

فال زبور زنان و مردان

 

متولدین این ماه عنصر آبی هستند با ستاره آفتابی. طبع گرم و خشک دارند. متولدین این برج خوش صورت و زیبا هستند از بزرگان عزت و سود می گیرد.

کمی حس حسادت دارد با کمی تامل باید ان را کنار بگذارد. در نوجوانی و جوانی خطری از او میگذرد که بخیر می شود. طول عمر او بیشتر از 79 سالگی است.

سنبله یا شهریور نماد دوشیزه

 

فال زبور زنان و مردان

 

متولد سنبله افرادی هستند که در کودکی رنج بسیار برده اند. روزی فراخ دارد، از حرام بپرهیزد تا کارش نظم بشتری بگیرد.

بیماری زیادی در وجود او نهفته است. دردی در پایش او را عصبی می کند. خوراکی های گرم و تر برای متولدیدن این ماه بهتر است. 4 و 1 شنبه روزهای سعد این برج است.

برج میزان مهر نماد ترازو

 

فال زبور زنان و مردان

 

متولدین این برج طبعی گرم و تر دارند. صاحبان این ماه نیکرو و خوشرو هستند مردان آن جوانمرد و نزد مردم عزیز هستند.

حسود زیاد دارند. در امور تجارت موفق است اما باید حرام وارد زندگی اش نکند. در شکم و سینه اش نشان دولت دارد. در سن 8، 24 و 37 سالگی خطراتی او را تهدید می کند که باید مراقب باشد.

بعد به 63 میرسد و با صله ارحام عمر او بیشتر شود در صورتی که سبک زندگی و تغذیه مناسبی داشته باشد. متولدین این هر گاه دروغ بگوید بلافاصله ضرر می کنند. از روزهای هفته شنبه و جمعه برای او بسیار نیک و خیر است.

عقرب یا کژدم ماه آبان

 

فال زبور زنان و مردان

 

متولدین این برج در خانه مریخ با ستاره داوود است. خوش سیما و عزیز است. دشمن زیاد دارد باید همیشه صدقه بدهد بهتر است خوراکی باشد. برای تقسیم خوراکی نیز فقیر و ثروتمند نکند. هدفش تقسیم غذا باشد.

مال زیادی بدست می آورد اما از کف می دهد در صورتی که برادر دارد از آنها سود و خیری نمی بیند. خطراتی در سن 8، 24 و60 سالگی او را تهدید می کند با صدقه و خیرخواهی رفع می شود خدا را هیچ گاه فراموش نکند.

آذر یا برج قوس نماد کمان

 

فال زبور زنان و مردان

 

کیهان این مه خانه مشتری است. برج قوس نیکرو، جالاک، صبور و شاکر است. تجارت با او سازگار است. اجازه ندهد هر نوع مال مشکوکی وارد زندگی اش شود.

بیماری او صفراوی است. طبعی خشک دارد. ازدواج با زنی است که زیاد بدگویی دارد تا جایی که به مرحله حساسی می رسد.

عمرش دراز است، رازهای موفقیتش را برای کسی نگوید در طول زندگی صدقه را فراموش نکند.

 

برج دی یا جدی نماد بزغاله

 

فال زبور زنان و مردان

 

متولد این ماه در خانه ی زحل و ستاره ی جناب موسی است و صاحب آن سخنور و صاحب فضل و هنر باشد و غیور است.

مردم از او توقع احسان و نیکی دارند از برادران و فرزندان نفع برد بیماری او اکثراً از سردی و خشکی و درد شکم باشد از دو زن ارث برد و دو خطر دارد، عمرش زیاد است و دشمن زیادی دارد باید صدقه دهد.

دلو یا بهمن ماه نماد فلکی

 

فال زبور زنان و مردان

 

خانه ی زحل و بادی شرقی و ستاره ی امیرالمؤمنین است و صاحب طالع نیک سیرت، خوش قد و هنرمند است و از والدین و فرزند بهره برد و چهار خطر دارد و دشمن زیادی دارد و مظلوم واقع میشود.

از دعا غفلت نکند به رشته تعلیم و معلمی می پرازد. به حج می رود و باید همیشه خیر خواه باشد.

 

برج حوت یا اسفند نماد ماهی

 

فال زبور زنان و مردان

 

منزل متولدین این برج، مشتری و ستاره یونس است و سفر دریا دارد و صاحب  فال رشید و امانت دار باشد و سه خطر دارد که باید از دعا و صدقه غفلت نکند.

از ذکر خدا غافل نشود و ماه را بشیرینی نو کند روز پنجشنبه بر او مبارک است. در تجارت موفق است صاحبت دولت و کرامت است. از دستگیری و کمک رسانی غافل نشود. حسود زیاد دارد سعی کند موفقیت کارهایش را آشکار نکند و صدقه بدهد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان