شخصیت شناسی جالب با طعم آدامس!

شخصیت شناسی جالب با طعم آدامس!

شخصیت شناسی جالب با طعم آدامس!

شخصیت و ویژگی های همه ی انسانها را می توان با ریزترین رفتارها هم مشخص کرد! از مدل راه رفتن، استایل و سبک لباس پوشیدن، نوع غذا خوردن، صحبت کردن، ظرافت یا عدم آن در کارهای روزمره، دست خط، امضاء و حتی آدامس جویدن و انتخاب طعم آن نشان های اصلی شخصیت همه ی ما است.

 

بدون نیاز به کسب علم خاص تنها بر اساس دقت فردی و تجربه می توانید به راحتی تا 80 درصد شخصیت طرف مقابلتان را بفهمید.

شناخت شخصیت و خصوصیات اخلاقی افراد ما را در ارتباط های سالم و موفق کمک می کند.

 

در اینجا بر اساس مطالعات روانشناسی بانضمام تجربه شخصیت افراد آدامس خور بر اساس اسانس آدامس معرفی می شوند!

 

در این بخش جالب و خواندنی با ما همراه باشید.

 

آدامس با طعم موز

 

شخصیت افرادی که آدامس های موزی را ترجیح می‌دهند معمولا با نوآوری و خلاقیت همراه است بنابراین همواره سرشار از ایده های خلاق و مثبت و سازنده اند.

آنها به دنبال شکار مجوزهای جدید برای ارائه ی برنامه های جدید در حوزه های مختلف کاری و زندگی خود هستند.

 

آدامس های دارچینی

 

افرادی که عاشق آدامس های دارچینی و یا حتی خمیردندان های با طعم دارچین هستند افرادی احساساتی و رمانتیک بوده و همیشه احساس نزدیکی بیشتری با افراد به ویژه همسرشان دارند آنها شادی و نشاط و دوست داشتن را به دیگران منتقل کرده.

 

آدامس های سفید کننده ی دندان

 

جویدن آدامس های با طعم تند که در واقع خاصیت سفید کننندگی دندانها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی می‌بخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند.
اگر شما عاشق چنین طعمهایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال می‌سازد.

 

آدامس با طعم نعنا

 

آدامس های نعنایی خنک کننده است شما با خوردن این آدامس احساس می‌کنید سرشار از انرژی شده و می‌توانید کار خود را در مدت زمان کمتری انجام دهید.

بالاترین هدفتان در زندگی جلو راندن خانواده با انجام به موقع کارها و روحیه بخشیدن به آنها در مواقع ضروری است شما احساس برتری و اعتماد به نفس عجیبی دارید.

 

آدامس های توت فرنگی

 

افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیزهای جدیدند امتحان کردن چیزهای جدید می‌تواند روحیه ی شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.

 

آدامس های پرتقالی

 

افرادی به شدت اجتماعی و عاشق طبیعت هستند شخصیت شاد و اجتماعی آنها باعث می‌شود مردم فکر کنند سالهاست آنها را می‌شناسند در خانه ی شما همیشه به روی دیگران باز است و دوستان روی سخنان و کمکهای فکری شما حساب می‌کنند.

 

اگر آدامس خور هستین  وب دون آدامس روز را شب نمی کنید به پیشنهادهای آدامسی نازوب توجه کنید!

 

بهترین مارکهای آدامس

 

آدامس اسپرمینت الکترو فایو لاکچری ترین آدامس!

آدامس با طعم نعنا اکشن

آدامس توت فرنگی اونئو

آدامس نعنایی تند وایت 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان