ترسناکترین میکاپ ها توسط خانم آرایشگر(عکس)

ترسناکترین میکاپ ها توسط خانم آرایشگر(عکس)
زن هنرمندی که خود را به ماهرانه ترین شیوه برای جشن می آراید و همچنین به دیگران نیز آموزش میدهد. روز 31 اکتبر روز هالووین است. در این روز هر کسی سعی میکند با لباس و آرایش خاصی تغییر چهره دهد و در جشن مخصوص این روز شرکت کند.
 
 
به گزارش نازوب یک خانم هنرمند آرایشگر همه مهارت خود را برای خلق چهره های جالب و شگفت انگیز به کار گرفته و تصاویر خودش را منتشر کرده است. آنژی استرلینگ مهارت ویژه ای در زمینه هنر و طراحی دارد او با قلم مو و برس آرایشی به کمک رنگ و مواد آرایشی به خلق چهره های فانتزی با ویژگی های اغراق آمیز و همچنین چهره های ترسناک و عجیب میپردازد.
 
 او با قرار دادن تصاویری از خودش در دنیای مجازی نشان داده است که چگونه یک فرد آماتور با به کار بردن تکنیک هایی میتواند این چهره های خیره کننده را برای خود مهیا کند. این زن اهل کالیفرنیای شمالی است و میگوید به این کار عشق میورزد. او در رشته هنر تحصیل کرده است و تا کنون فعالیتهای زیادی در زمینه های نقاشی و مجسمه سازی ، آشپزی و طراحی کیک داشته است.
او در مصاحبه اش گفته است از زمان بیست سالگی علاقه مندی اش به هنر را در زمینه آرایش و میکاپ گسترش داده است.تصاویری که وی از خودش در یوتوب منتشر کرده است تا کنون 14 میلیون بیننده داشته است. به طور متوسط هرد ویدئو آموزشی او حدود 6 تا 7 ساعت زمان میبرد اما در مورد آرایشهای هالووین این زمان تا 30 ساعت افزایش میابد.
 
 
 
 
 
 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان