شایعات عجیب آنجلینا جولی و مگان فاکس (عکس)

شایعات عجیب آنجلینا جولی و مگان فاکس (عکس)
شایعاتی اینترنتی نشان میدهد که آنجلینا جولی بدلیل اینکه مگان فاکس خودش رو شبیه او کرده بسیار عصبانی شده است ولی ما آنجی رو به خاطر دلخور بودن از شایعاتی که نشان میدهد مگان قراره در قسمت بعدی فیلم لارا کرافت یعنی فیلمی که باعث مشهور شدن آنجلینا شد، یک نقش کوچک بازی کند سرزنش نمیکنیم.
 
به گزارش نازوب مگان این قضیه رو تکذیب کرده و گفته قرار نیست این نقش بازی کند. در مورد این موضوع قضاوت با خودتونه ما هیچ کمکی نمی‌توانیم بکنیم اما لطفا به شباهت‌های این دو بازیگر(مثل موهای مشکی بلند و…) توجه کنید.
 
 
مگان فاکس در سری جدید فیلم های بتمن، زن گربه‌ای میشود. طبق آخرین گزارش های واصله مگان فاکس، ستاره 23 ساله در جدیدترین دنباله شوالیه سیاه در کنار کریستین بل و مایکل کین هنرنمایی خواهند کرد. این فیلم را کریستوفر نولان کارگردانی خواهد کرد و قرار است در سال 2011 اکران شود.
 
مگان فاکس پس از میشل پفیر و هالی بری، سومین زنی خواهد بود که در این فیلم بازی خواهد کرد. امکان جنجالهایی از سوی آنجلینا جولی نیز می‌رود. چرا که شایعه شده بود آنجلینا قرار است در این فیلم بازی کند. این اولین باری نیست که مگان فاکس نقشی که شایعه شده بود برای آنجلیناست، بازی خواهد کرد. پیش از این نیز شایعه شده بود که آنجلینا در " لارا کرافت " بازی خواهد کرد که بعد از آن نقش وی به مگان فاکس واگذار شد.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان