خانم عجیبی که 11 سال از عمر خود را باردار بوده!!!

خانم عجیبی که 11 سال از عمر خود را باردار بوده!!!
"لیتل راك" آركانزاس، خانم "میشل دوگار" 41 ساله هم اكنون دارای 10 پسر و 7 دختر است كه دو جفت دو قنل هم در میان فرزندان وی دیده می‌شوند.
 
وی با خنده می‌گوید:" 3 كودك ما در ژانویه و 3 كودك در دسامبر متولد شده‌اند. این دو ماه ماه‌های پركاری برای تدارک مراسم برای ما هستند". بزرگ‌ترین فرزند دوگارها به نام "جاش" 20 سال سن دارد و كوچك‌ترین آن‌ها "جنیفر" 9 ماهه است. این خانواده كه رشد جمعیت آن‌ها از سرعت زیادی برخوردار است در "تانتیتاون" در شمال غربی "آركانزاس" و در خانه‌ای 7 هزار متری زندگی می‌كنند.
 
همه فرزندان كه نام همه آن‌ها با حرف "j" آغاز می‌شود در خانه درس می‌خوانند. خانم "دوگار" بیش از 11 سال از عمر خود را باردار بوده است و هم اكنون در ششمین ماه بارداری فرزند هجدهم خود قرار دارد. "جیم باب دوگار" همسر وی می‌گوید تا زمانی كه خدا بخواهد ما بچه‌دار خواهیم شد. وی می‌گوید:"علت موفقیت خانواده ما در درجه اول عشق به خداوند و در درجه بعدی نحوه رفتار با دیگران به آن شیوه است كه دوست داریم با ما رفتار شود. هدف ما این است كه همه به یكدیگر كمك كنیم".
 
سایر فرزندان دوگار به غیر از جاش و جنیفر عبارتند از: جانا 18 ساله، جان دیوید 18 ساله، جیل 16 ساله،‌جسا 15 ساله، جینگر 14 ساله، جوزف 13 ساله، جوسیا 11 ساله، جوی آنا 10 ساله، جرمی 9 ساله، جدیدیا 9 ساله، جیسون 7 ساله، جیمز 6 ساله، جاستین 5 ساله، جكسون 3 ساله و یوهانا 2 ساله.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان