بدترین روش سوء استفاده از دختران و زنان

بدترین روش سوء استفاده از دختران و زنان

بدترین روش سوء استفاده از دختران و زنان

 

دختران و زنان و شاید بسیاری از آدمهای این جهان دستخوش باورهای غلط شده اند و نه تنها موفقیت و آرامش که هر لحظه در باتلاق شکست، ناامیدی و استرس به سر می برند!

 

باور و ذهن خود ما زندگی و هدف ما را مشخص می کند و دیگر هیچ …

 

گزارشی بر اساس آمار منتشر شده که تیتر بدترین روش سو استفاده از دختران و زنان کلید خورد!

 

بدترین روش سوء استفاده از دختران و زنان

 

به گزارش مجله خبری نازوب، ماموران با انجام تحقیقات محلی دریافتند این مرد 36 ساله به همراه همسر خود پاتوقی برای سركیسه كردن خلق خدا فراهم كرده و با عنوان فالگیری با قرآن و دادن دعای گشایش كار و .. مردم را تیغ می زند.

كارآگاهان با اعزام چند نفر از ماموران خود در ظاهر مشتری به منزل این مرد به اطلاعات دقیق تری از كسب و كار غیرقانونی بهروز دست پیدا كردند.

به گزاش رسانه ی ناز وب ماموران اعزام شده گزارش دادند كه متهم و همسرش با عنوان داشتن كرامات روحی و ارتباط با ارواح مقدس و اجنه برای خود معركه ای راه انداخته و به سوءاستفاه از شهروندان گرفتار و خرافاتی می‌پردازند.

 

بدترین روش سوء استفاده از دختران و زنان

 

با هماهنگی با مقامات قضایی حكم تفتیش خانه مورد نظر صادر و ضابطین قضایی با كند و كاو منزل به مقداری خرت و پرت از جمله نوشته های عجیب و غریب، جوهر و دوات، قلم موهای مخصوص دعانویسی، رمل، اسطرلاب و … دست پیدا كردند.

آنها در گفت وگو با تعدادی از مراجعین به این خانه فهمیدند این زوج با ترفندهایی خاص و به بهانه های مختلف هر بار مبالغ هنگفتی را از مشتریان خود گرفته و با وعده سر‌خرمن حل مشكلات آنها از ایشان كلاهبرداری می‌كرده اند.

 

یكی از مشتریان گفت: از طریق یكی ازاقوامم با این زن و شوهر آشنا شدم.

دختر دم بختی داشتم كه هنوز شوهر نكرده و نگران آینده وی بودم. وقتی پیش این زوج آمدم آنها با دادن این قول كه طولی نخواهد كشید كه بخت دخترم باز خواهد شد یك نوشته نامفهوم به من داده و دستوراتی را هم نیز ضمیمه آن كردند. آنها در قبال این كار چند صد هزار تومان نیز از من دریافت كردند.

اما پس از مدتی هیچ اتفاقی نیفتاد و هیچ گرهی از مشكل من باز نشد . حالا آمده ام از آنها بپرسم چرا دعایشان نتیجه ای نداده است؟! ماموران همچنین در ادامه پرس و جو ها از اقدامات شیطانی بهروز نیز پرده برداشتند. چرا كه اطلاعاتی به دست آنها رسید كه حاكی از استفاده غیر اخلاقی این مرد از بعضی زنان و دختران مراجعه كننده داشت.

طی این سوءاستفاده ها متهم به بهانه احضار ارواح از بعضی زنان و دختران می خواسته در وضعیتی نامناسب ظاهر شده و سپس با آنها روابط غیر شرعی برقرار می كرده است. گفتنی است به‌رغم این اطلاعات هنوز این پرونده شاكی خصوصی ندارد و به همین خاطر متهمین با قرار قضایی آزاد هستند.

 

حکم دعا نوشتن برای سحر و جادو از نظر همه مراجع تقلید

 

بدترین روش سوء استفاده از دختران و زنان

 

حجت‌الاسلام و المسلمین علی اسدی در گفت‌وگویی بیان کرد: دعا نوشتن برای سحر و جادو از نظر همه مراجع تقلید حرام بوده و اگر کسی نیز به بهانه سحر و جادو اقدام به دعانویسی کند کسب مال او نیز حرام است.

وی با بیان اینکه اصل دعانویسی به شرط آن‌که صد درصد به کار فرد اعتماد لازم داشته باشیم شاید وجود داشته باشد افزود:

اما این‌طور که این روزها در شهر بیرجند و دیگر نقاط استان مشاهده می‌شود، افرادی اقدام به دعانویسی می‌کنند که کار آن‌ها راه انداختن دکان دستگاهی برای پول جمع‌کردن از مردم است.

 

کارشناس مذهبی با بیان اینکه اصل کار دعا نوشتن را نمی‌توان رد کرد، اضافه می‌کند:

نوشتن دعاهایی که با دلیل معتبر از ائمه معصومین(علیهم‌السلام) نقل شده و اجرت گرفتن در مقابل آن، اشکال ندارد ولی مراجعه به فالگیر‌ها یا دعانویسانی که به صورت‌های مختلف از منابعی که اعتبار شرعی ندارد نقل می‌کنند یا می‌نویسند جایز نیست و پول گرفتن این‌گونه کارها حرام است.

 

آری این روزها بازار فالگیری، کف‌بینی و دعانویسی در دنیای حقیقی و مجازی داغ است، این افراد به‌گونه‌ای با افکار مردم بازی می‌کنند که فرد برای رهایی از مشکلات خود حاضر است با پرداخت هزینه‌های گزاف سرکیسه شود اما بعد از چند ماه هم دیگر شاید اثری از آن فالگیر نباشد یا هم وقتی به دعانویس مراجعه کنی مدعی شود مراحل انجام دعا را به‌درستی انجام ندادی… کلاهبرداری آشکار زیر پوست شهر به همین راحتی!

 

مراقب افکار و قلب خصوصی خودتان باشید و با گزافه گویی هایی رمال های حقه باز بر کف ندهید!


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان