روش عجیب سیراب شدن میل جنسی مردم عربستان

روش عجیب سیراب شدن میل جنسی مردم عربستان

اقدام عجیب و جدید سیراب شدن میل جنسی مردم عربستان

رابطه جنسی و میل جنسی مردم عربستان جنجال زیادی بپا کرده است. روش تازه لذت بردن از زنان را با اسم ازدواجِ روز هنگام علنی کردند!

 

روش عجیب سیراب شدن میل جنسی مردم عربستان

 

شرایط ازدواج روز هنگام

این قانون عجیب که به تازگی عربستان را پر هیاهو و جنجالی کرده است.

ازدواج و همبستری تنها در روز است.

پس از پایان روز مرد هیچ وظیفه و مسئولیتی از زن را به عهده ندارد.

عواقب ناشی از بیماری های مراقبتی، بارداری های ناخواسته هیچ ارتباطی به مرد همبستر در ازدواج روز ندارد.

اما با این حال بسیاری از زنان مشتاق ازدواج روزانه هستند. که اگر این ماجرا ادامه داشته باشد فاجعه بزرگی در راه است.

ازدواج روز هنگام، از جمله ازدواج‌های موقت در عربستان است که در آن مرد و زن با حکم شرعی به عقد هم در می‌آیند. تفاوت این ازدواج با ازدواج‌های موقت دیگر از قبیل:

المسیار، المسفار، المصیاف و الابتعاث؛ محدود بودن ملاقات زوجین به ساعات مشخصی از روز است.

یک خانم عربستانی به نام رقیه العنزی در اعتراض به این ازدواج می‌گوید: ازدواج روز هنگام بر یک عقد شرعی و قانونی مبتنی است و زنان و مردانی که به این ازدواج روی می‌آورند، کار خلاف شرع و قانون اعمال نکرده‌اند ولی من از این لحاظ به آن اعتراض می‌کنم که مردان این ازدواج را به عنوان ازدواج درجه دو می‌شناسند و معمولا در این گونه ازدواج‌ها رفتار مناسبی با زنان نمی‌شود!

محمود سفر با اشاره به منشاء غربی این ازدواج آن را از لحاظ شرعی دارای اشکالات متعددی می‌داند.

 

روش عجیب سیراب شدن میل جنسی مردم عربستان

 

وی در مورد اصول شرعی این ازدواج می‌گوید:

ازدواج روز هنگام، مشکلات متعددی را برای جامعه به همراه دارد، سرنوشت نامشخص اطفال حاصل از این ازدواج یکی از مشکلاتی است که در آینده باعث فروپاشی جامعه خواهد شد.

وی در ادامه می‌افزاید: مردانی که به ازدواج‌ روزهنگام گرایش دارند معمولا کسانی هستند که قبلا تشکیل خانواده داده‌اند و دارای زن و بچه هستند. اینگونه مردان تنها برای پر کردن میل جنسی خودشان به این ازدواج‌ها روی می‌آورند.

 

روش عجیب سیراب شدن میل جنسی مردم عربستان

 

دکتر محمود سفر همچنین در مورد مطابقت این ازدواج با اصول شرع مقدس می‌گوید: یکی از اهدافی که اسلام برای ازدواج در نظر گرفته؛ تشکیل خانواده و محافظت از حریم مقدس آن است ولی کسانی که این ازدواج را به عنوان ازدواجی شرعی در قانون عربستان ثبت کرده‌اند ظاهرا در شرع تبحر کافی نداشته اند.

و این قانون باید هر چه زودتر از میان برداشته شود تا جامعه رو به فروپاشی نرود.

 

شباهت و تفاوت ازدواج روزهنگام و ازدواج سفید

تفاوت این دو ازدواج در مدت زمان است. روزهنگام مشخص و کوتاه است اما ازدواج سفید تا هر زمان بخواهند برای هم هستند.

شباهت آنها در این است که در هر دو ازدواج قبد و بند، و مسئولیتی نسبت به طرفین وجود ندارد و صرفا برای سرگرمی و میل جنسی صورت می گیرد. همچنین آسیب های روحی که قطعا یکی از طرفین دچار می شوند، به دلیل رها شدن، بی ارزش بودن، بارداری ناخواسته و فجایع آتی آن.

در ایران ازدواج سفید بسیار رواج پیدا کرده است. ازدواجی که یک تعهد کلامی یا قلبی زودگذر است و بیشتر مردان و زنان متاهل یک ارتباط نامعلوم به عنوان ازدواج سفید دارند.

شرایط سخت طلاق در ایران، بخصوص برای خانمها شاید یکی از مهمترین دلایلی باشد که به ازدواج سفید روی می آورند و از بُعد دیگر به عنوان خیانت تلقی می شود!


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان