مردی که در طول سال فقط 10 بار غذا میخورد! عکس

مردی که در طول سال فقط 10 بار غذا میخورد! عکس
نازوب، غذا و آب یکی از نیاز های هر انسانی برای ادامه است. بدن ما برای آنکه بتواند حیاتش را ادامه دهد باید ویتامین های لازم را از طریق غذا دریافت کرده و به انرژی تبدیل کند. از طرفی دیگر انسان ها به دسته های مختلف مانند گوشت خوار یا سبزی خوار تبدیل می شوند.

کاربای لانرول با همه انسان ها متفاوت است چرا که یک انسان هوازی است. او می تواند از باد و هوا تغذیه کرده و انرژی لازم برای زندگی را دریافت کند. این مرد سالانه شاید کمتر از ۱۰ بار غذا بخورد و به گفته خودش از آن لذتی نمی برد.
 

 
تا به حال انسان های بسیاری بوده اند که قصد زندگی هوازی را کرده اند و از غذا دست کشیده اند اما جانشان را در این راه از دست داده اند . ولی کاربای می گوید با همین حالت نزدیک به ۵ سال است که زندگی می کند.

به گزارش نازوب، این مرد سریلانکایی می گوید در ۱۶ سالگی به مواد مخدر دچار شده است اما توانست با همه مشکلات مواد را ترک کند و حال صاحب چندین مدال در رشته های ورزشی متفاوت شده است. او همیشه می گوید تمام پیشرفت های زندگی اش را مدیون رژیم غذایی عجیبش است.

او تنها کسی است که می تواند برای مدت ۴۰ روز حتی آب هم ننوشد و تنها از هوا تغذیه کند. او همچنین توانسته است تنها با استفاده از آب، دوی ماراتن ۳۱ کیلومتری را به پایان برساند. او در طول این مسابقه حتی لحظه ای استراحت هم نکرد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان